طراحی لوگو باشگاه فوتبال

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
لوگو باشگاه فوتبال

طراحی لوگو باشگاه فوتبال

 

لوگو باشگاه فوتبال

 

امروزه همه حوزه ها و فعالیت ها لوگوی مخصوص به خود را دارند. طراحان لوگو نیز در طراحی لوگو به این مسئله توجه می کنند. لوگوهای ورزشی نیز سبک و تاریخ و نگرش ورزشکاران را به تصویر می کشند. طراحی لوگو باشگاه فوتبال نیز  باید با توجه به ایده ها و نگرش بازیکنان و نمادها و سمبل های تیم ورزشی انجام شود.

در واقع ، باشگاه های ورزشی فوتبال هر کدام ، نوع متفاوتی از لوگو را دارا هستند. نمادها و المان های به کار رفته در آن لوگوها نیز متناسب با تیم آن ها انتخاب می شود.

نکات مهم و کلیدی در طراحی لوگو باشگاه فوتبال

اگر قصد طراحی لوگو باشگاه فوتبال را دارید  به نکات زیر توجه کنید:

 • از فونت و نوشتارهای برجسته و خوانا استفاده کنید.
 • از رنگ هایی در لوگوی باشگاه فوتبال خود استفاده کنید که شادابی و انرژی زیادی را در مخاطب ایجاد کند. به عنوان مثال ، رنگ قرمز حس قدرت و شور و هیجان ، رنگ زرد ، احساس اعتماد به نفس ، رنگ مشکلی حس تعادل و کنترل و رنگ آبی حس شادی و انرژی را به افراد منتقل می کند.
 • از المان های اصلی مانند: مهر ، سربرگ ، نماد و سمبل ، تگ یا شعار تبلیغاتی و…. برای طراحی لوگو باشگاه فوتبال استفاده کنید. این المان ها را به گونه ای طراحی کنید که خوانا و قابل تشخیص باشند.
 • از نظر هواداران خود در طراحی لوگو ی باشگاه فوتبال استفاده کنید. زمانی که شناخت کافی از هواداران خود داشته باشید ، می توانید با طراحی لوگو ی خود ، نیازها و خواسته های آن را برآورده سازید.
مطالعه کنید   تاریخچه لوگوی BMW

 مزیت های طراحی لوگو باشگاه فوتبال

 • طراحی لوگو برای باشگاه فوتبال ، سبب هویت بخشیدن به تیم فوتبال می شود.
 • برخی افراد تصور می کنند که طراحی لوگو تیم فوتبال ، تنها جنبه تبلیغاتی دارد ، در صورتی که اینگونه نیست ، با طراحی لوگو ی باشگاه فوتبال ، می توانید هویت بازیکنان خود را به افراد دیگر معرفی کنید.
 • با طراحی لوگو برای باشگاه فوتبال خود ، احساسات تیم و طرفداران تیم فوتبال خود را منتقل می کنید.

لوگوی باشگاه فوتبال وحدت تیم و بازیکنان را افزایش می دهد و سبب می شود حمایت و وفاداری هواداران تیم باشگاه فوتبال از شما بیشتر شود.

 • طراحی لوگو باشگاه فوتبال ، تیم شما را حرفه ای جلوه می دهد.

در صورتی که طراحی لوگو ی تیم فوتبال خود را به بهترین شکل انجام دهید ، شخصیت تیم شما را حرفه ای می کند. زمانی که لوگوی باشگاه فوتبال ، به صورت حرفه طراحی شود ، اعتماد به نفس بازیکنان نیز افزایش پیدا می کند.  لوگوهایی که به صورت تخصصی و حرفه ای برای باشگاه های فوتبال طراحی نمی شوند ، تیم خود را نیز حرفه ای نشان نمی دهند.

 • از افراد ماهر و با تجربه در طراحی لوگو باشگاه فوتبال استفاده کنید.

برخی از طراحانی که در طراحی لوگو حرفه ای عمل نمی کنند و یا تخصصی در زمینه طراحی لوگو ندارند ، نمی توانند لوگوهای حرفه ای طراحی کنند. لوگوهای حرفه ای سبب می شود که هواداران نسبت به تیم باشگاه فوتبال شما عکس العمل خوبی نشان دهند و رضایت بیشتری نسبت به تیم شما داشته باشند.

 • از طرح های متمایز ، متفاوت و ماندگار در طراحی لوگو باشگاه فوتبال استفاده کنید.
مطالعه کنید   تاثیر لوگو در برندینگ

طراحی لوگو باشگاه فوتبال شما باید به گونه ای باشد که آن را متمایز و متفاوت جلوه دهد.

امروزه لوگوهای باشگاه های فوتبال که طرحی حرفه ای و متمایز دارند ، در ذهن ماندگار می مانند و افراد بسیاری با دیدن این لوگوها متوجه تمایز و تفاوت آن ها می شوند.  به عنوان مثال ، لوگوهای باشگاه های فوتبال استقلال و پرسپولیس به گونه ای طراحی شده اند که افراد مختلف با دیدن آن ها می توانند متوجه ماهیت باشگاه فوتبال آن ها شوند.

 • از نمادها و سمبل های انتزاعی در طراحی لوگو باشگاه فوتبال خود استفاده کنید.

طراحان لوگو زمانی که طراحی لوگو باشگاه فوتبال را انجام می دهند ، برای جذابیت و زیبایی بیشتر لوگوی خود از تصاویر و سمبل های انتزاعی می کنند. تصاویر و سمبل های انتزاعی بیانگر مفاهیم و پیام هایی هستند که مخاطبان با دیدن آن ها ، آن پیام ها را دریافت می کنند.

استفاده از سمبل های انتزاعی ، همچنین بیانگر قدرت و شجاعت تیم فوتبال شما می باشد.

در باشگاه های ورزشی ، هر کدام از حیوانات به عنوان سمبل یک تیم فوتبال شناخته می شوند. طراحان حرفه ای لوگوهای ورزشی می توانند با انتخاب یک سمبل و تصویر یک حیوان ، یک لوگوی خوب و حرفه ای برای تیم باشگاه فوتبال شما طراحی کنند. برای اینکه سمبل و نماد باشگاه فوتبال شما به خوبی انتخاب شود ، لازم است که اطلاعات کامل و جامعی از تیم باشگاه فوتبال خود در اختیار طراحان لوگو قرار دهید.

 • از فونت های مناسب در طراحی لوگو باشگاه فوتبال استفاده کنید.
مطالعه کنید   طراحی لوگو شرکت بازرگانی

در انتخاب فونت و نوشتار متن لوگوی باشگاه فوتبال خود ، سریع تصمیم گیری نکنید ، زیرا فونت مناسب سبب جذابیت و زیبایی لوگوی ورزشی شما می شود. سعی کنید فونت هایی را انتخاب کنید که علاوه بر برجسته بودن ، خوانا و واضح باشند.  به طور کلی ، انتخاب نوع فونت ، به اهداف شما بستگی دارد.

طراحان حرفه ای لوگو ، با فونت ها و نوشتاری مناسب با لوگوهای باشگاه های مختلف فوتبال آشنایی دارند و از آن ها به بهترین شکل در طراحی لوگو باشگاه فوتبال شما استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *