طراحی لوگو تالار

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
لوگو تالار

طراحی لوگو تالار

 

لوگو تالار

 

در هر کسب و کاری طراحی لوگو یک امر مهم و چالش برانگیز محسوب می شود. تنها افراد حرفه ای و ماهر می توانند یک لوگوی خوب و مناسب طراحی کنند. لوگو تنها نمادی نیست که همه کسب و کارها از آن استفاده کنند، بلکه هویت کسب و کار است. در واقع ، هنگام آشنایی با کسب و کارهای مختلف، اولین چیزی که توجه افراد را جلب می کند، لوگوی آن کار است.

لوگوی کسب و کار شما سبب برقراری ارتباط با مشتریان و کاربران شما می شود. برای طراحی لوگو اهداف مختلفی در نظر گرفته می شود که یکی از آن ها معرفی و افزایش اعتبار برند و نام شرکت شما است. به این نکته توجه کنید که زمانی که نام یک کسب و کار می آید ، اولین چیزی که به ذهن همه افراد می رسد ، شکل و سبک طراحی لوگوی آن شرکت است.

 طراحی لوگو تالار پذیرایی

با توجه به اینکه تالار ، هتل و مکان های بزرگ ، در میان افراد مختلف شناخته شده هستند و از مشاغل مجلل و شیک محسوب می شوند ، طراحی لوگو ی آن ها نیز باید با دقت و ظرافت زیادی انجام شود. طراحی لوگو تالار باید به گونه ای باشد که سبب هویت و رسمیت بخشیدن به تالار و به دنبال آن رونق کسب و کار تالارداران شود.

نکات مهم  در خصوص طراحی لوگو تالار

در طراحی لوگو تالار خلاقیت به خرج دهید.

از نکات مهم در طراحی لوگو تالار ، خلاقیت است. طرح لوگوی تالار شما بهتر است به گونه ای باشد که سبب حیرت بازدیدکنندگان شود و حس کنجکاوی را در آن ها ایجاد کند. این کنجکاوی و زیبایی سبب می شود که بازدید از تالار شما افزایش پیدا کند و تاثیر مثبتی در کسب و کار شما نیز دارد. به عنوان مثال ، می توانید لوگوی تالار را به شکل کاخ های مجلل طراحی کنید.

  • طرح لوگوی خود را منتشر کنید.
مطالعه کنید   طراحی لوگو فیلترسازی

بسیاری از تالارداران و طراحان لوگو تالار ، پس از طراحی لوگو تالار ، علاوه بر انتشار لوگو از طریق سایت ، اقدام به انتشار آن از طریق فضاهای دیگر نیز می نمایند. به عنوان مثال ، طراحی لوگو ی تالار خود را علاوه بر سایت ، می توانید در فضاهای مجازی و یا از طریق بنرهای تبلیغاتی در میدان های شهر و یا مسیر اتوبان نیز نصب کنید. از این طریق ، بازدید از تالار شما چند برابر می شود.

با طراحی لوگو تالار خود را به همه افراد معرفی کنید.

یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین کارکردهای طراحی لوگو تالار این است که سبب شناساندن و معرفی تالار شما به افراد می شود. در واقع ، طرح لوگوی تالار شما هویت تالار شما را به افراد معرفی می کند. سعی کنید جنبه های بصری و زیبایی لوگوی خود را تقویت کنید تا بازدید از تالار شما افزایش پیدا کند.

لوگوی تالار خود را به گونه ای طراحی کنید که قابلیت چاپ در همه جا را داشته باشد.

بسیاری از طراحان حرفه ای لوگو ، لوگوهای خود را به گونه ای طراحی می کنند که قابلیت نصب و چاپ در فضاهای مختلف مانند: دستمال های تبلیغاتی ، لیوان های تبلیغاتی ، خودکارهای تبلیغاتی ، لباس های تبلیغاتی و… را داشته باشد. این امر منجر به بیشتر دیده شدن تالار شما نیز می شود. نکته دیگر در این مورد ، کیفیت چاپ لوگوی شما است. لوگوی شما باید به گونه ای چاپ شود که واضح و شفاف باشد و به راحتی قابل خواندن باشد تا تاثیر مثبتی بر بیننده داشته باشد.

مطالعه کنید   طراحی لوگو داروخانه

لوگوی تالار خود را انعطاف پذیر طراحی کنید.

یکی از نکات مهم در طراحی لوگو های تبلیغاتی ایجاد تعادل میان اجزای مختلف لوگو است. سعی کنید لوگوی خود را جالب طراحی کنید تا کسی مجبور به خیره شدن و نزدیک شدن به لوگو برای دیدن و خواندن آن نشود. به عنوان مثال ، ترکیب رنگ ، حروف و اعداد لوگوی خود را طوری بچینید که به راحتی دیده و خوانده شوند. به عنوان مثال ، در لوگوی آمازون از حرف کوچک a و یک فلش به همراه حرف کوچک z استفاده شده است. این فلش به حرف z اشاره می کند و از سویی پیام خود را که وسعت موجودی است ، بیان می کند.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری ، می توانید از طریق نرم افزارها و دستگاه های مختلف ، یک لوگوی خوب و حرفه ای طراحی کنید. در این نرم افزارها ، آیکون ها و نشانه ها را به گونه ای انتخاب کنید که هم قابل مشاهده باشند و هم انعطاف پذیر باشند. انعطاف پذیر بودن به این معنی است که در فضاهای مختلف به راحتی دیده و خوانده شود.

به عنوان مثال ، در لوگوی آدیداس ، سه میله موازی می بینید. تغییرات بصری صورت گرفته در لوگو و رعایت تناسب و تعادل در میان اجزای لوگو سبب شده است که خواندن و درک مفهوم این لوگو برای کاربران به راحتی صورت بگیرد.

به طور کلی ، سعی کنید از تکنیکی در طراحی لوگو تالار و یا لوگوهای دیگر استفاده کنید که علاوه بر جذابیت و زیبایی ، ماندگاری خوبی داشته باشد. سعی کنید از سبک های ساده در لوگوی خود استفاده کنید. با توجه به اینکه تالار ، یک فضای مجلل است ، بهتر است از رنگ های روشن و تصاویر و آیکون های شیک مانند: ستون های قصری ، رنگ های روشن و براق ، طرح ها مجلل و … استفاده کنید.  فونت لوگوی تالار شما نیز باید به گونه ای باشد که به راحتی قابل خواندن باشد. به عنوان مثال ، می توانید از یک حرف لاتین به صورت بزرگ و برجسته در فونت لوگوی خود استفاده کنید.

مطالعه کنید   لوگو چیست ؟ وچه تاثیری درکسب وکار ما دارد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *