طراحی لوگو سنگ ساختمانی

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
لوگو سنگ ساختمانی

طراحی لوگو سنگ ساختمانی

 

لوگو سنگ ساختمانی

 

طراحی لوگو قدمت بسیار زیادی دارد ، به همین دلیل برای بیشتر صاحبان مشاغل امر مهمی تلقی می شود. با توجه به اینکه در دوره تکنولوژی لوگو هستیم ، کاربرد آن نسبت به گذشته چند برابر شده است.

لوگو یک نشانه یا علامت گرافیکی است که بسیاری از افراد صاحب مشاغل تجاری و مؤسسات داخلی و خارجی و حتی اشخاص حقیقی برای متمایز و شناخته شدن خود از دیگران از آن استفاده می کنند.  می توان گفت لوگوها سمبل یا آیکون هایی هستند که نام و خدمات موسسات و شرکت ها را در یک تصویر یا نوشتار بیان می کنند.

در طراحی و حروفچینی لوگو از فونت ها و کاراکترهای خاصی استفاده می شود. این کاراکترها متناسب با فعالیت و حوزه کاری شرکت ها و موسسات انتخاب می شود. در طراحی لوگو های مختلف مانند طراحی لوگو سنگ ساختمانی نیز از فونت ها و کاراکترهای مرتبط با آن استفاده می شود.

صنایع مختلف ، مانند صنایع سنگ سازی نیز برای پیشرفت و رقابت با رقبای خود نیازمند به طراحی لوگو سنگ ساختمان با بهترین و جذاب ترین طرح و کیفیت هستند.

اگر قصد طراحی لوگو سنگ ساختمانی دارید ، به جذابیت و زیبایی آن توجه کنید. زیرا با حفظ اصول و استانداردها و همچنین حفظ جنبه های زیبایی شناسی در لوگوی خود می توانید اهمیت و ارزش تجاری شرکت خود را در میان مردم بالا ببرید. سعی کنید از طراحی در لوگوی سنگ ساختمانی خود استفاده کنید که هم جذابیت زیادی داشته باشد و هم در ذهن مخاطبان و مشتریان شما ماندگاری خوبی داشته باشد. استفاده از طرح زیبا و جذاب در لوگوی سنگ ساختمانی سبب می شود که لوگوی شما از محبوبیت زیادی برخوردار شود.

مطالعه کنید   تاریخچه لوگوی BMW

برای طراحی لوگو سنگ ساختمانی می توانید از سبک ها و روش های مختلفی استفاده کنید. این روش ها شامل موارد زیر است:

 • می توانید از طراحان ماهر و حرفه ای لوگو در این زمینه استفاده کنید.
 • می توانید از وب سایت های لوگوساز آنلاین استفاده کنید.
 • می توانید از نرم افزارهای کاربردی در زمینه طراحی لوگو استفاده کنید.

در طراحی لوگو سنگ ساختمانی به نکات زیر توجه کنید:

زمانی که سبک و طرح خود را در طراحی لوگو سنگ ساختمانی انتخاب کردید ، اولین کاری که باید انجام بدهید این است که فضا و مکان مناسبی را برای طراحی لوگو انتخاب کنید.

سعی کنید از طرح های انتزاعی و مفهومی در لوگوی سنگ ساختمانی استفاده کنید ، زیرا زیبایی و جذابیت لوگوی شما را افزایش می دهد.

اگر تصمیم گرفته اید که از یک طرح خاص و متمایز در طراحی لوگو سنگ ساختمانی استفاده کنید ، توصیه ما به شما این است که از طراحان ماهر و حرفه ای در این زمینه استفاده کنید.

در طراحی لوگو سنگ ساختمانی می توانید از ایده های زیر استفاده کنید:

 • می توانید از ترکیب شکل های سنگ های متفاوت در لوگوی خود استفاده کنید. در کنار این تصاویر می توانید از طرح لوگوتایپ (نوشتاری) برای معرفی برند خود استفاده کنید.
 • برخی طراحان لوگو ، برای طراحی لوگو ی سنگ ساختمانی از عناصر موجود در طبیعت بهره می گیرند. به عنوان مثال ، می توانید از تصویر کوه ، صخره و آب در کنار یکدیگر در طراحی لوگو ی خود استفاده کنید.
 • می توانید از تصویر یک جوی آب و یا یک کوه در طراحی لوگو ی خود استفاده کنید. برای اینکه لوگوی سنگ ساختمانی شما جذابیت زیادی پیدا کند ، می توانید از تصویر یک رودخانه به صورت دو خط مورب استفاده کنید. این تصویر را به گونه ای طراحی کنید که نشان دهنده این باشد که آب رود وارد یک مسیر صاف و همواری می شود. با دیدن این طرح ، مخاطبان به هدف و حوزه فعالیت شما پی خواهند برد.
 • می توانید از تصویر حروف لاتین به صورت بزرگ در لوگوی سنگ ساختمانی استفاده کنید. در کنار این حروف می توانید از تصاویر مرتبط نیز استفاده کنید.
 • برخی طراحان نیز از تصاویر هنرهای دست ساز روستایی در طراحی لوگو ی سنگ ساختمانی استفاده می کنند.
مطالعه کنید   طراحی لوگو تولید لباس

از کدام فونت در طراحی لوگو سنگ ساختمانی استفاده کنیم؟

فونت و سایز نوشتار شما با توجه به طرح برند شما انتخاب می شود. انتخاب و به کارگیری یک فونت خوب برای لوگو می تواند تاثیر زیادی در انتقال مفهوم لوگو و برند شما به افراد داشته باشد. با توجه به اینکه فونت شما در ذهن مخاطب باقی می ماند ، از فونت های متداول و معروف و همچنین فونت های واضح استفاده کنید. برخی از مهم ترین فونت های طراحی لوگو سنگ ساختمانی شامل موارد زیر است:

 • Brandon Grotesque
 • FF DIN
 • Proxima Nova
 • Gilroy
 • Mont

نکته دیگر این است که فونت مورد نظر خود را بر اساس اصول و استانداردهای بصری و زیبایی شناسی انتخاب کنید. همچنین از طرح ها و نشانه هایی در لوگوی سنگ ساختمانی استافده کنید که قابلیت طراحی تک رنگ ، مهر و پرس کردن و همچنین طلاکوب و نقره کوب شدن را داشته باشد. این امر لوگوی شما را زیباتر و جذاب تر می کند.

می توانید از طرح لوگوتایپ در ساخت لوگوی سنگ ساختمانی استفاده کنید. در این روش ، تمرکز شما باید بر انتخاب یک فونت مناسب و ساده و بدون پیچیدگی باشد. کیفیت نوشتار شما نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر قصد دارید نوشتار خود را به زبان لاتین بنویسید ، سعی کنید از حروف بزرگ با فونت های بزرگ و برجسته استفاده کنید. طراحی حروف انگلیسی به صورت منحنی ، کج و مورب نیز سبب جذابیت طرح لوگوی شما می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *