طراحی لوگو شرکت بازرگانی

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
آرم شرکت بازرگانی

طراحی آرم شرکت بازرگانی

 

طراحی لوگو شرکت بازرگانی

 

آرم شرکت بازرگانی: اگر صاحب یک شرکت تجاری بین المللی هستید ، برای معرفی شرکت و فعالیت خود از سبک طراحی لوگو استفاده کنید. یکی از مواردی که در طراحی لوگو شرکت بازرگانی اهمیت زیادی دارد ، فعالیت های برون مرزی است.

شرکت هایی که با شرکت های داخلی و خارجی مشارکت دارند ، از طراحان حرفه ای لوگو برای طراحی لوگو ی شرکت خود استفاده می کنند.

نکات مهم در طراحی لوگو شرکت بازرگانی

با توجه به اینکه شرکت بازرگانی شما در سطح داخلی و خارجی فعالیت می کند ، در طراحی لوگو ی خود اصول زیر را رعایت کنید:

 • از طرح های ماندگار در طراحی آرم شرکت بازرگانی استفاده کنید.

برای اینکه طرح لوگوی شرکت بازرگانی شما ماندگار باشد ، از تصاویر و المان های ساده در آن استفاده کنید. با استفاده از متن و تصاویر جذاب و همچنین اشکال هندسی ، لوگوی شما در ذهن مخاطبان و بینندگان باقی می ماند. ماندگاری لوگو در ذهن مخاطبان سبب می شود که شما با نگاه اول لوگو را به خاطر بسپارید و در هر کجا که آن را مشاهده کردید ، نام شرکت آن را به یاد بیاورید.

 • از ابعاد و اندازه های مناسب در طراحی لوگو شرکت بازرگانی استفاده کنید.

یکی از ویژگی های لوگوی خوب ، رعایت استانداردها در ابعاد و اندازه های آن است. اندازه لوگوی خود را با توجه به فضای خود انتخاب کنید. سایز و اندازه لوگوی شما باید به گونه ای باشد که قابل اجرا در صفحات چند بعدی ، تابلوهای سازمانی ، بیلبوردهای تبلیغاتی و… باشد.

 • لوگوی شرکت بازرگانی خود متناسب با سطح بین المللی طراحی کنید.
مطالعه کنید   طراحی لوگو گیم نت

با توجه به این که گستره فعالیت های شما جهانی است ، در طرح لوگوی خود از نمادها و المان هایی استفاده کنید که قابل درک در سطح بین المللی باشد. به عنوان مثال ، از اشکال و نمادهای هندسی در طرح لوگوی شرکت خود استفاده کنید. طرحی که برای لوگوی شرکت بازرگانی خود انتخاب می کنید ، تاثیر زیادی در هویت و اعتبار شرکت شما دارد.

 • از تصاویر و المان های جذاب در طراحی لوگو شرکت بازرگانی استفاده کنید.

سعی کنید از نمادها و سمبل هایی در طراحی لوگو ی شرکت خود استفاده کنید که پیام و هدف شرکت شما را منتقل کند. سعی کنید در طراحی لوگو ی شرکت خود حساسیت و وسواس زیادی به خرج دهید تا بتوانید محصولات و خدمات شرکت خود را به صورت کامل معرفی کنید.

 • از طرح های گرافیکی جذاب و زیبا در طراحی لوگو شرکت بازرگانی خود استفاده کنید.

المان های گرافیکی لوگوی شرکت بازرگانی شما باید به گونه ای باشد که حوزه فعالیت و کارایی شرکت شما را در سطح بین المللی معرفی کند. امروزه بیشتر شرکت های تجاری در طراحی لوگو با یکدیگر به رقابت پرداخته و از نمادها و المان هایی استفاده می کنند که علاوه بر معرفی شرکت آن ها ، جذابیت و زیبای خاصی نیز داشته باشد.

 • در طراحی لوگو شرکت بازرگانی ، خلاقیت و ابتکار به خرج دهید.

بسیاری از افراد در طراحی لوگو شرکت بازرگانی از طرح های لوگوهای آماده استفاده می کنند. سعی کنید از طراحان ماهر و حرفه ای در طراحی لوگو ی شرکت بازرگانی خود استفاده کنید. در طراحی لوگو ی خود خلاقیت و ابتکار را در اولویت قرار دهید. برای ایجاد طرحی متمایز در لوگو شرکت بازرگانی خود سعی کنید از لوگوهای تجاری معروف و شناخته شده الهام بگیرید ، تا بتوانید لوگویی زیبا و جذاب خلق کنید.

 • از المان ها و عناصر قابل درک در طراحی لوگو شرکت بازرگانی استفاده کنید.
مطالعه کنید   تاریخچه لوگو پپسی

با توجه به اینکه طرح لوگو شرکت بازرگانی شما ، اعتبار و ارزش شما را در سطح بین المللی مشخص می کند ، سعی کنید از متن ، تصاویر و المان هایی در لوگوی شرکت بازرگانی خود استفاده کنید که قابل درک و فهم در میان همه کشورها و فرهنگ باشد.

برای این منظور ، از طراحان ماهر و حرفه ای لوگو استفاده کنید. طراحان ماهر به بهترین شکل ممکن ، لوگوی شما را طراحی می کنند و به شرکت شما هویت می بخشند.

 • قبل از طراحی لوگو شرکت بازرگانی ، شرکت خود را هدفمند کنید.

هدفمند سازی شرکت بازرگانی به این معنی است که قبل از انتخاب طرح لوگوی شرکت شما ، آن لوگو به نام شرکت شما به ثبت رسیده باشد. با انجام این کار می توانید لوگویی منحصر به فرد و زیبا طراحی کنید.

 • از طرح های ساده و در عین حال جذاب در طراحی لوگو شرکت بازرگانی استفاده کنید.

یکی از عواملی که سبب موفقیت شرکت های بازرگانی بزرگ شده است ، استفاده از طرح ساده و جذاب در طراحی لوگو  ی آن ها است. پیشنهاد ما به شما این است که از طرح هایی در لوگوی شرکت بازرگانی خود استفاده کنید که خیلی شلوغ و درهم نباشد. طرح های ساده و جذاب در کوتاهترین زمان ممکن در ذهن افراد باقی می مانند.

 • افراد ماهر و حرفه ای در طراحی لوگو شرکت بازرگانی استفاده کنید.

امروزه متاسفانه بسیاری از افراد طراحی لوگو شرکت بازرگانی خود را به افراد غیر حرفه ای می سپارند و به دنبال لوگوهای ارزان هستند. این امر سبب می شود که کیفیت لوگوی شما کاهش یابد و نتیجه مطلوبی برای شما نخواهد داشت. در صورتی که هزینه ای را صرف طراحی لوگو شرکت بازرگانی خود کنید ، به نتیجه های خوبی در آینده دست پیدا خواهید کرد.

 • از پالت های رنگی مناسب در طراحی لوگو شرکت بازرگانی استفاده کنید
مطالعه کنید   طراحی لوگو تعمیرگاه خودرو

سعی کنید از رنگ ها به صورت هدفمند و هوشمند در لوگوی خود استفاه کنید. استفاده از رنگ های مناسب و مرتبط ، قدرت و جذابیت لوگوی شرکت شما را بالا می برد. در استفاده از رنگ همچنین به روانشناسی رنگ ها نیز توجه کنید. در صورتی که رنگ انتخابی شما با حوزه فعالیت شرکت شما هماهنگی داشته باشد ، لوگوی شرکت شما برای همیشه در ذهن مخاطبان باقی می ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *