طراحی لوگو فروشگاه کالای خواب

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
لوگو فروشگاه کالای خواب

طراحی لوگو فروشگاه کالای خواب

 

لوگو فروشگاه کالای خواب

 

طراحی لوگو در همه زمینه ها سبب می شود که بتوانید به راحتی با مخاطبان و مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. این امر سبب می شود که افراد زیادی با خدمات و محصولات شما آشنا شوند.

شرکت های تجاری و شرکت های تولیدی مانند شرکت تولید کننده کالاهای خواب برای معرفی محصولات خود به افراد از روش طراحی لوگو فروشگاه کالای خواب استفاده می کنند. برای این منظور لازم است از افراد ماهر و حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

در طراحی لوگو فروشگاه کالای خواب به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • نماد و نشان مناسب و مرتبط با محصولات خود را برای طراحی لوگو انتخاب کنید.
 • سعی کنید از ابعاد و اندازه های متناسب و عناصر گرافیکی ساده و مینیمال در طراحی لوگو ی خود استفاده کنید. این امر سبب می شود که پیام شما به راحتی به بیننده منتقل شود.
 • سعی کنید از روش مفهومی در طراحی لوگو ی خود استفاده کنید. در این روش ، پیام شما در یک نگاه به مخاطب و بیننده منتقل می شود.
 • سعی کنید از سه رنگ و یا از یک رنگ در لوگوی خود استفاده کنید. استفاده از رنگ های مختلف سبب می شود که لوگوی شما نافرم شود.

قبل از طراحی لوگو فروشگاه کالای خواب ابتدا طرح و سبک لوگوی خود را انتخاب کنید. با توجه به این که لوگو چهره و منظر برند شما را به نمایش می گذارد ، طرح و سبک آن را متناسب با حرفه و شغل خود انتخاب کنید.  استفاده از عناصر و المان های مرتبط در لوگو سبب می شود که ارزش و اعتبار برند شما نیز افزایش پیدا کند.

مطالعه کنید   طراحی لوگو حرف f

سعی کنید از عناصر گرافیکی جذاب و زیبا در لوگوی خود استفاده کنید. با توجه به این که محصولات شما در زمینه کالای خواب است و نقش مهمی در دکوراسیون داخلی دارد ، سعی کنید از عناصر و تصاویر گرافیکی جذاب و زیبا در لوگوی خود استفاده کنید.

برای این که بتوانید در زمینه طراحی لوگو فروشگاه کالای خواب موفق عمل کنید ، به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • از طرح و سبک ساده در لوگوی خود استفاده کنید.
 • از اجزا و عناصری در لوگوی خود استفاده کنید که با فرهنگ شما همخوانی داشته باشد.
 • از طرح های ماندگار و با عمر طولانی در طراحی لوگو ی خود استفاده کنید.
 • طراحان و کارشناسان حرفه ای طراحی لوگو فروشگاه کالای خواب معمولا از طرح هایی در لوگوی خود استفاده می کنند که قابلیت تک رنگ شدن را داشته باشند.
 • از طرحی استفاده کنید که قابلیت تغییر اندازه در ابعاد ۱ سانتی متر را داشته باشد.
 • در طراحی لوگو فروشگاه کالای خواب از اشکال و فرم های هندسی استفاده کنید تا زیبایی و جذابیت لوگوی شما افزایش پیدا کند.
 • عناصر و اجزای لوگوی خود را به خوبی در کنار یکدیگر قرار دهید تا به راحتی قابل مشاهده باشد.

در طراحی لوگو فروشگاه کالای خواب می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

 • طرح نوشتاری (لوگوتایپ یا مونوگرام)
 • طرح تصویری (پیکتوگرام و آرم)
 • طرح ترکیبی
 • طرح سیاه و سفید

انتخاب نوع و سبک طراحی لوگو به سلیقه شما بستگی دارد. سبک طراحی لوگو ی خود را با توجه به حوزه کسب و کار و همچنین نوع محصولات خود انتخاب کنید.

مطالعه کنید   طراحی لوگوی دندانپزشکی

در طراحی لوگو فروشگاه کالای خواب معمولا از طرح تصویری و نوشتاری در طراحی لوگو استفاده می شود. استفاده از فونت نوشتار و تصاویر سبب جلب نظر مشتری و ایجاد اطمینان خاطر در ذهن آن ها می شود.

بنابراین بسیاری از شرکت های تولید کننده کالای خواب از سبک تصویری و نوشتاری در طراحی لوگو ی خود استفاده می کنند. این سبک از طراحی لوگو به شما کمک می کند که بتوانید محصولات خود را به صورت کامل به مخاطبان و مشتریان معرفی کنید.

در ایجاد طرح نوشتاری در طراحی لوگو فروشگاه کالای خواب سعی کنید از فونت هایی استفاده کنید که اندازه و ابعاد مناسبی داشته باشد و همچنین لوگوی شما را جذاب و زیبا کند.

برخی طراحان از شکل حروف و یا نام اول شرکت در طرحی لوگو فروشگاه کالای خواب استفاده می کنند.

– از سبک سیاه و سفید در طراحی لوگو استفاده کنید.

برخی طراحان و کارشناسان لوگو در طراحی لوگو ی خود از رنگ ها استفاده نمی کنند و تنها از دو رنگ سیاه و سفید استفاده می کنند. این روش سبب می شود که بتوانید بر روی طرح لوگوی خود مسلط شوید. قبل از طراحی لوگو به سبک سیاه و سفید ، ابتدا طرح آن را در ذهن خود مجسم کنید ، آن را بر روی یک کاغذ طراحی کنید. در صورتی که در میان اجزا و عناصر لوگوی شما هماهنگی و سازگاری وجود داشته باشد ، طرح شما قابل اجرا است. به عنوان مثال ، طرح سیاه و سفید در لوگوی شرکت اپل با وجود این که به صورت سیاه و سفید طراحی شده است ، جذابیت و زیبایی خاص خود را دارد.

 • از تصویر و عناصری در لوگوی خود استفاده کنید که پیام خود را به راحتی به مخاطب انتقال دهید.
مطالعه کنید   طراحی لوگو شکلات فروشی

در صورتی که طرح لوگوی شما ساده باشد ، می توانید پیام و مفهوم خود را با استفاده از اجزا و تصاویر به کار رفته در آن به افراد منتقل کنید. یک لوگوی تجاری باید در مفهوم متمرکز شود، یک داستان واحد داشته باشد و در بیشتر موارد ساده باشد. این امر به این دلیل است که این لوگو باید در مکان های مختلف مانند وب ‌سایت گ،درج لوگو بر روی یک ساختمان ، افتتاحیه‌ ها و در طیف وسیعی از برنامه‌ های دیگر  قابل اجرا و طراحی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *