طراحی لوگو مبل و صندلی

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
طراحی آرم مبل و صندلی

طراحی آرم مبل و صندلی

 

طراحی لوگو مبل و صندلی

 

طراحی آرم مبل و صندلی: طراحی لوگو از مواردی است که تاثیر زیادی در محبوبیت و شهرت کسب و کار شما دارد و این امکان را برای مشتریان شما فراهم می کند که در مورد برند شما تحقیق کنند و اطلاعات کافی به دست بیاورند.

پس سعی کنید لوگوی خود را به درستی طراحی کنید و آن را در معرض دید قرار دهید.  اگر قصد طراحی لوگو مبل و صندلی دارید ، آن را به گونه ای طراحی کنید که معرفی کننده همه محصولات شما باشد و بر روی وب سایت ، محصولات و کارت تجاری شرکت شما نیز ثبت شده باشد.

طراحی حرفه ای لوگو سبب می شود که ماهیت کار و حرفه شما به خوبی به مشتری و مخاطب معرفی شود و تاثیر خوبی در برداشت اولیه از برند  و محصولات شما خواهد داشت.

نکات مهم در طراحی لوگو مبل و صندلی

قبل از طراحی لوگو مبل و صندلی ، لازم است به نکاتی توجه کنید. این نکات شامل موارد زیر است:

  • ابتدا هویت برند خود را معرفی کنید.

با طراحی لوگو در واقع ، هویت خود را به افراد معرفی می کنید. زمانی که لوگوی خود را طراحی کردید و لوگوی شما شناخته شد ، می توانید طرح لوگوی خود را کامل تر کنید و زمینه فعالیت خود را به صورت کامل تر معرفی کنید.

  • از رنگ ها در طراحی آرم مبل و صندلی به خوبی استفاده کنید.

رنگ ، یکی از مهم ترین موارد در طراحی لوگو و مخصوصا طراحی لوگو مبل وصندلی است. استفاده مناسب از رنگ ها سبب می شود که نقاط قوت کار شما دیده شود و همچنین سبب جذب مشتری می شود. در صورتی که از رنگ ها به روش صحیح استفاده نکنید ، مشتری را از شما دور می کند. استفاده از هر رنگی در طراحی لوگو روان شناسی خود را دارد. در اینجا به معرفی برخی رنگ های پرکاربرد در طراحی لوگو مبل و صندلی می پردازیم.

مطالعه کنید   طراحی لوگو ادویه خانگی

می توان گفت که پرکاربردترین رنگ ها در طراحی لوگو مبل و صندلی ، شامل رنگ های : قرمز ، مشکی ، بنفش ، خاکستری ، قهوه ای ، آبی ، زرد و سایر رنگ ها می باشد.

استفاده از رنگ قرمز در طراحی لوگو مبل و صندلی

رنگ قرمز نشان دهنده عشق ، احساس ، حس گرایی ، خشم و یا تعصب است. رنگ قرمز بیانگر هیجان و اشتیاق نیز می باشد. طبق تحقیقات انجام شده ، قرمز رنگی است که در مغز انسان به سرعت پردازش می شود. محققان نیز به این نتیجه رسیده اند که کودکانی که قدرت تشخیص محصولات و بسته های فروشگاه را ندارند ، زمانی که وارد مراکز خرید می شوند ، به صورت ناخواسته رنگ قرمز را انتخاب می کنند. رنگ قرمز ، همچنین سبب افزایش اشتها در افراد می شود ، به همین دلیل در رستوران ها از لوگوی قرمز استفاده می شود. در برخی مکان ها نیز برای انتقال هیجان و انرژی بیشتر از لوگو قرمز در طراحی مبل و صندلی استفاده می شود.

استفاده از رنگ زرد در طراحی لوگو مبل و صندلی

رنگ زرد ، انتقال دهنده حس شادی ، لذت ، دوستی و تشویق است. همچنین رنگ زرد سبب جلب توجه می شود ، به همین دلیل تاکسی ها به رنگ زرد طراحی و ساخته شه اند. می توانید در طراحی لوگو مبل و صندلی از رنگ زرد استفاده کنید. زیرا این رنگ سبب انتقال حس شادی و انرژی در افراد می شود. نکته دیگر این است که رنگ زرد ، رنگی برای ابراز احساسات کودکان نیز می باشد. در مکان هایی مانند : رستوران های خانگی ، مراکز اسباب بازی فروشی ، پارک آبی و… از رنگ زرد استفاده می شود.

مطالعه کنید   تاریخچه لوگو دیور (DIOR)

استفاده از رنگ آبی در طراحی لوگو مبل و صندلی

رنگ آبی سبب ایجاد حس آرامش ، امنیت ، اعتماد و اعتماد به نفس در افراد می شود.  از رنگ آبی برای طراحی لوگو مبل و صندلی استفاده می شود. این طرح سبب می شود که حس اعتماد به نفس و اعتماد مشتری نسبت به شما افزایش پیدا کند. شرکت هایی مانند : شرکت های انرژی ، مالی ، هواپیمایی ، شرکت های تکنولوژی و… در طراحی لوگو ی خود از رنگ آبی استفاده می کنند.

استفاده از رنگ بنفش در طراحی لوگو مبل و صندلی

رنگ بنفش بیان کننده حس استقلال و رمز و راز است. از سویی ، رنگ بنفش رنگ سلطنتی نیز می باشد ، به همین دلیل در طراحی لوگو مبل و صندلی از این رنگ استفاده می شود.

رنگ بنفش ، رنگی لوکس و مدرن است و در طراحی لوگو های مبلمان نیز بسیار استفاده می شود و نشان دهنده پختگی و با تجربه بودن برند شما است.

استفاده از رنگ قهوه ای در طراحی لوگو مبل و صندلی

از رنگ قهوه ای در طراحی لوگو های مبلمان استفاده می شود. در لوگوهایی مانند: لوگوهای مربوط به تجهیزات کمپینگ نیز از این رنگ استفاده می شود. این رنگ حس گرمی و صمیمیت را در مخاطب و مشتری به وجود می آورد.

استفاده از رنگ خاکستری در طراحی لوگو مبل و صندلی

دلیل استفاده از این رنگ در طراحی لوگو ، حس اعتماد و اطمینانی است که در مشتری به وجود می آورد. رنگ خاکستری همچنین بیان کننده حس آرامش نیز است. شرکت هایی که مبلمان رسمی تولید می کنند ، از رنگ های تیره و خاکستری در طراحی لوگو ی خود استفاده می کنند. رنگ های نقره ای ، دودی ، سربی ، خاکستری و طوسی نیز از دسته رنگ های خاکستری به شمار می روند.

مطالعه کنید   بهترین اپلیکیشن طراحی لوگو با موبایل
استفاده از رنگ مشکی در طراحی لوگو مبل و صندلی

رنگ مشکی بیان کننده حس قدرت و شکوه است. به همین دلیل در طراحی لوگو ی مبلمان و صندلی از این رنگ استفاده می شود. استفاده از رنگ مشکی ، حس قاطعیت و شکوه را در مشتری به وجود می آورد. در بسیاری از لوگوهای مبلمان ، لوگوهای ورزشی و … نیز از رنگ های تیره برای انتقال حس قدرت و اقتدار استفاده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *