لوگو سایت

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
لوگو سایت

لوگو سایت

 

لوگو سایت

 

امروزه ساخت لوگو به هر روشی برای کسب و کارهای مختلف اهمیت زیادی دارد.

افرادی که صاحب مشاغلی مانند: وب سایت های تجاری یا فروشگاه های آنلاین در هر کسب و کاری هستند ، از طریق لوگو سایت می توانند برای کسب و کار خود لوگو طراحی کنند.

با توجه به این که کار طراحی لوگو ، کار راحتی نیست ، با استفاده از سایت های مرتبط و یا نرم افزارها می توانید لوگوی مورد نظر خود را طراحی کنید. امروزه سایت هایی طراحی شده اند که با استفاده از خدمات و امکانات آن ها می توانید به راحتی لوگویی جذاب و زیبا برای خود طراحی کنید.

استفاده از سایت های طراحی لوگو سبب می شود که بتوانید طرح لوگوی مورد نظر خود را با توجه به سبک و سلیقه خود انتخاب کنید. با استفاده از لوگو سایت می توانید فرایند طراحی لوگو را به راحتی طی کنید و به طرح مورد نظر خود در طراحی لوگو دست پیدا کنید.

با توجه به این که فرایند طراحی لوگو یک فرایند آسان و راحتی نیست ، به همین منظور ، سعی کنید که از کارشناسان و افراد ماهر در این زمینه کمک بگیرید. این افراد با معرفی سایت های مرتبط در زمینه طراحی لوگو می توانند لوگو سایت هایی را به شما معرفی کنند که از این طریق می توانید کار طراحی لوگو را به راحتی انجام دهید.

مشاهده و دیدن نمونه لوگوهای طراحی شده در لوگو سایت ها به شما کمک می کند که در طول چند دقیقه بتوانید از طرح های مختلف در لوگوهای مختلف دیدن کنید. نکته دیگر در استفاده از لوگو سایت این است که این سایت ها ممکن است که طرح دقیق و مورد نظر شما را به خوبی طراحی نکنند ، زیرا طرح های خود را از روی طرح های آماده بر روی سایت انتخاب می کنند. از سوی دیگر ، از آنجا که افراد زیادی از طرح های موجود در لوگو سایت ها برای طراحی لوگو استفاده می کنند ، ممکن است طرح لوگوی شما با طرح لوگوهای دیگر نیز مشابهت داشته باشد. به همین دلیل ، قبل از این که طرح نهایی لوگوی خود را انتخاب کنید ، سعی کنید از نمونه های طراحی شده لوگوهای دیگر به صورت دقیق دیدن کنید. برای این که بتوانید در این مورد خوب عمل کنید ، می توانید از کارشناسان و طراحان حرفه لوگو کمک بگیرید.

مطالعه کنید   تاریخچه لوگوی آمازون

معرفی لوگو سایت های پرکاربرد

امروزه لوگو سایت ها از بهترین و پرکاربردترین سازندگان لوگو هستند. با استفاده از لوگو سایت می توانید به صورت آنلاین و بدون هیچ هزینه ای طرح مورد نظر لوگوی خود را طراحی کنید.  دقت داشته باشید که برای استفاده از برخی لوگو سایت ها لازم است از فیلتر شکن استفاده کنید. معروف ترین لوگو سایت های طراحی لوگو شامل موارد زیر است:

  • لوگوساز هچفول شاپیفای (Hatchful Shopify)

استفاده از لوگوساز هچفول شاپیفای سبب می شود که بتوانید در عرض چند دقیقه لوگوی مورد نظر خود را طراحی کنید. این لوگوساز برای افرادی که به تازگی شروع به کسب و کار و یا کارآفرینی کرده اند ، بسیار مناسب است. با استفاده از این لوگوساز می توانید به نمونه های طراحی شده لوگوهای دیگر نیز دسترسی پیدا کنید. از مهم ترین مزایای لوگوساز هچفول شاپیفای این است که طرح خود را در مدت زمان بسیار کمی می توانید اجرا کنید اما از نقاط ضعف آن این است که ممکن است طرح و سبک انتخابی شما قبلا توسط شخص دیگری انتخاب شده باشد. به همین دلیل ، سبک و طرح لوگوی شما ممکن است منحصر به فرد و جذاب نشود.

  • لوگوساز توربولوگو (Turbologo)

لوگوساز   توربولوگو  به دلیل کاربردهای زیادی که دارد ، به وسیله شرکت های مختلفی در برندسازی مورد استفاده قرار گرفته است.  با استفاده از این لوگوساز می توانید به مدرن ترین و به روزترین طرح ها در لوگوی خود دست پیدا کنید.

  • سایت لوگونومی (سایت فارسی)

لوگونومی ، یکی از سایت های ساخت لوگو به صورت آنلاین است. با استفاده از این سایت می توانید طرح لوگوی خود را به راحتی طراحی کنید. یکی از مزایایی که این سایت نسبت به سایت های دیگر دارد این است که همه فونت های فارسی در آن پشتیبانی می شوند. در این سایت ، امکان طراحی لوگو به صورت فوری نیز وجود دارد. از دیگر مزایایی استفاده از سایت لوگونومی این است که در طراحی لوگو با این سایت ، به دانش خاصی در زمینه طراحی لوگو نیازی ندارید.

مطالعه کنید   پرسپکتیو در طراحی لوگو

یکی دیگر از مواردی که این سایت را از سایت های دیگر در زمینه طراحی لوگو متمایز می کند ، قابل ویرایش بودن طرح لوگوی شماست. با استفاده از ابزار ویرایشی در این سایت ، می توانید فونت ، رنگ ، ابعاد و تصویر لوگوی خود را به راحتی ویرایش و در پایان به صورت فایل‌های    SVG یا PNG دانلود ذخیره کنید.

  • سایت تیلور برندز (Tailor Brands)

تیلوبرندز یکی از سایت های لوگوساز معروف در جهان است. هوش مصنوعی به کار رفته در تیلوبرندز این امکان را برای شما فراهم می کند که در زمان بسیار کمی بتوانید لوگویی بی نظیر طراحی کنید. برای استفاده از خدمات تیلوبرندز ، تنها کافی است که اطلاعات مربوط به حوزه کسب و کار خود را بر روی سایت وارد کنید و با توجه به سبک و سلیقه شخصی لوگوی خود را طراحی کنید.

یکی از مهم ترین مزایای تیلوبرندز این است که با استفاده از آن علاوه بر دریافت فایل لوگوهای خود ، می توانید به مجموعه ای از ابزارهای برندینگ مانند: کارت ویزیت ، وب سایت ، ثبت دامنه ، طرح شبکه های اجتماعی و…. دست پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *