پرش لینک ها

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت (Increase Traffic)

افزایش بازدید سایت خدمتی کاربردی از سوی سایت هییکا می باشد که به وسیله آن می توانید با مشخص نمودن تعداد آی پی ، مدت زمان بازدید ، تعداد بازدید هر آی پی و قسمت ها و ویژگی های متنوع دیگر ، بازدید وب سایت خود را به شکلی واقعی و فوق العاده افزایش داده و باعث بهبود رتبه الکسا سایت خود شوید.افزایش ترافیک سایت یکی از مهمترین اهداف هر مدیر وب می باشد. چرا که با افزایش بازدید وب سایت میتوانیم خدمات یا اهدافی را که با توجه به آن وب سایتمان را ایجاد کرده ایم پیش برده و کسب و کار اینترنتی خود را بهبود بدهیم.

تعرفه های افزایش بازدید سایت

مشاوره رایگان 6285 54 44 (021)

میزبان صدای گرم شما هستیم…

اهمیت رتبه بندی الکسا در چیست؟

Importance of Alexa Rank

همواره تمام فروشگاه های فعال در سطح شهر به منظور کسب درآمد بیشتر به دنبال جذب مشتری می باشند و از روش های مختلفی برای رونق کسب و کار خود بهره می برند. حال با گسترش سایت های اینترنتی و فروشگاهی، جذب کاربر و مخاطب به یکی از دغدغه های صاحبان سایت و وب مسترها تبدیل شده است تا علاوه بر کاهش رتبه سایت و افزایش بازدید، فروش محصولات و خدمات خود را افزایش دهند.

کاهش رتبه الکسا ایران یکی از مهمترین معیارها برای سنجش اعتبار و کیفیت سایت ها به شمار می آید که به منظور کاهش رتبه الکسا باید از روش های اصولی و صحیح استفاده کرد تا در نتیجه رنک الکسا سایت را افزایش داد. امروزه رتبه الکسا به عنوان یک معیار برای پربازدید بودن یا نبودن یک سایت به شمار می آید که بسیاری از افراد به منظور تبلیغاتی اینترنتی، ابتدا به رتبه الکسا سایت مورد نظر توجه خواهند کرد. کاهش رتبه الکسا ایران برای صاحبان کسب و کار داخلی به یک استراتژی بازاریابی اینترنتی تبدیل شده است که کاهش آن به منظور پربازدید بودن سایت می باشد و نشان دهنده پتانسیل سایت در جذب تبلیغات اینترنتی محسوب می شود.

کاهش رتبه الکسا تا چه حد اهمیت دارد؟

روند رتبه دهی سایت ها و ترافیک آن توسط الکسا به این صورت است که رفتار کاربران در موتورهای جستجو در پنل دیتای جهانی الکسا نقش اساسی خواهد داشت

معیار رتبه بندی الکسا رابطه مستقیمی با رفتار کاربرانی که از سایت بازدید می کنند، خواهد داشت. بنابراین رتبه بندی الکسا برای سایت ها بسیار حائز اهمیت می باشد و صاحبان سایت ها همواره به دنبال کاهش رتبه سایت خود هستند.

افزایش اعتبار و اعتماد به سایت

اگر سایت شما دارای رنک الکسای خوبی نباشد، مشتریان‌تان به اعتبار سایت شما شک می‌کنند و این می‌تواند باعث از دست دادن مشتریان‌تان شود.

به دست آوردن تبلیغات و افزایش درآمد سایت

معمولا سایت‌ها و شرکت‌های بزرگ که قصد نمایش تبلیغات در سایت‌های دیگر را دارند، برای انتخاب سایت‌های مناسب جهت تبلیغات، رنک الکسای آنها را بررسی می‌کنند.

بهبود سئو به صورت غیرمستقیم

با کاهش رتبه الکسا و اعتبار سایت شما، سایت‌ها و وبلاگ‌های دیگر تمایل بیشتری به لینک دادن به سایت شما خوهند داشت و در نتیجه اتوریتی و سئو ی سایت شما افزایش می‌یابد.

شناخته شدن سایت شما

شما با داشتن رتبه هزار ایران در الکسا می‌توانید به شناخته شدن سایت‌تان کمک کنید. رتبه الکسای بهتر سایت شما را ارزشمندتر می‌کند.

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت با کاهش رتبه الکسا

افزایش بازدید سایت یکی از مهمترین اهداف تمامی مدیران سایت ها به شمار می رود. به کمک افزایش بازدید سایت ، مشتریان بیشتری به سوی سایت شما جذب شده و کسب و کارتان رونق بیشتری پیدا می کند. پاپ آپ اول با ارائه خدمات تبلیغات پاپ آپ و تبلیغات پاپ باکس ، می تواند بستر مناسبی را برای افزایش ترافیک سایت شما به وجود آورده و در کوتاه مدت نیز باعث کاهش رتبه الکسا سایت شود.

شما به هر دلیلی که اقدام به ایجاد یک وبسایت نمایید ، کاهش رتبه الکسا آن سایت می تواند یک مزیت رقابتی را برای شما فراهم آورد. هنگامی که جایگاه سایت شما در الکسا بهبود میابد ، کاربران بیشتری به سایت شما اعتماد کرده و با خیال راحت تری از خدمات و یا محصولات شما استفاده می کنند. همچنین اگر مدیر یک سایت خبری یا اطلاع رسانی هستید ، یک راه درآمدزای تضمینی برای شما ، دریافت بنرها و بک لینک های تبلیغاتی از سایر وب سایت ها می باشد. در این میان نیز رتبه الکسای بالاتر برای شما به منزله دریافت پیشنهادهای بالاتر برای تبلیغات خواهد بود.

کاهش رتبه الکسا

بهبود رتبه الکسا سایت خود را به صورت تضمینی به هیدیکا بسپارید

Increase Ranking Alexa In Hidika Marketing

بهبود سئو سایت به صورت غیر مستقیم

هنگامی که باعث بهبود رنک الکسا سایت خود می شوید ، سایت از لحاظ ارزش و اعتبار ، جایگاه بهتری نزد کاربران پیدا کرده و مطالب سایت شما به شکل گسترده تری توسط مدیران سایت ها و وبلاگ ها کپی می شود.

افزایش اعتبار کسب و کار

هنگامی که سایت شما از رتبه الکسای مناسبی برخوردار باشد ، کاربران به سایت بیشتر اعتماد خواهد کرد و کسب و کار اینترنتی شما رونق بهتری به دست می آورد. اگر از جایگاه خوبی در الکسا برخوردار باشید ، کاربران بیشتر ترغیب خواهند شد تا از خدمات و محصولات شما استفاده کنند.

بازخورد سریع و مطمئن

پس از سفارش پلان بهبود رتبه الکسا ، می توانید طی مدت زمانی بین 20 الی 25 روز به نتایج دلخواه خود دست پیدا کرده و باخورد سریع و مطمئنی را در مورد رسیدن سایت به رتبه موردنظر ، مشاهده نمایید.

کسب درآمد بیشتر

کاهش رتبه الکسا سایت در اکثر مواقع به معنای بروز بودن سایت و کاربران زیاد آن می باشد. پس بسیاری از افراد برای تبلیغات بنری یا بک لینک به سایت شما مراجعه می کنند. در این حالت هرچه رتبه سایت بهتر باشد ، می توانید قیمت بالاتری را برای ارائه تبلیغات در سایت خود پیشنهاد دهید.

بهبود پارامترهای سایت در الکسا

ثبت یک سفارش بهبود رتبه الکسا شما کمک فراوانی می کند و باعث موفقیت برند شما می شوند در که باعث بهبود پارامترهای سایت شما در الکسا نظیر بانس ریت و تعداد بازدید هر کاربر از صفحات سایت می شود.

افزایش فروش محصولات و خدمات

در هنگام سفارش کاهش رتبه الکسا، کاربران زیادی از محصولات و خدمات سایت شما بازدید می کنند و تعداد زیادی از آن ها ممکن است نسبت به خرید آن اقدام کنند. هرچه صفحه فرود سایت شما جذاب تر ساخته شده باشد ، احتمال تبدیل کاربر به مشتری بیشتر است.

تعرفه های افزایش بازدید سایت وکاهش رتبه الکسا درهیدیکا مارکتینگ

Increase site traffic

ماهانه رتبه الکسا زیر 15,000 ایران
 • ارائه بازدیدهای هدفمند برای الکسا
 • کاهش قابل ملاحظه بانس ریت
 • رسیدن به هدف پس از 25 الی 30 روز
ماهانه رتبه الکسا زیر 10,000 ایران
 • ارائه بازدیدهای هدفمند برای الکسا
 • کاهش قابل ملاحظه بانس ریت
 • رسیدن به هدف پس از 25 الی 30 روز
ماهانه رتبه الکسا زیر 3,000 ایران
 • ارائه بازدیدهای هدفمند برای الکسا
 • کاهش قابل ملاحظه بانس ریت
 • ارائه پکیج عمومی آموزش سئو
 • رسیدن به هدف پس از 25 الی 30 روز
ماهانه رتبه الکسا زیر 1,500 ایران
 • ارائه بازدیدهای هدفمند برای الکسا
 • کاهش قابل ملاحظه بانس ریت
 • ارائه پکیج عمومی آموزش سئو
 • رسیدن به هدف پس از 25 الی 30 روز

سوالات متداول افزایش بازدی سایت ( کاهش رتبه الکسا)

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات سئو وبهینه سازی  هیدیکا مارکتینگ

Questions about Alexa Rank

اگر شما در سایت خود سفارش تبلیغ دارید و یا اینکه برای دریافت کمک های مالی یا جذب سرمایه باید سایت خود را معتبر از آنچه که هست، نشان دهید، نیاز است رتبه الکسای سایت شما کاهش یابد.

فقط دانستن آدرس دامنه شما کافی است و ما هیچ دسترسی دیگری نمی خواهیم. البته برای بررسی دقیقتر الکسا از بازدید سایت شما، نیاز است یک کد چند خطی الکسا را در سورس کد سایت خود قرار دهید. این کد را ما به شما خواهیم داد.

روش کار ساده است. 1- رتبه تایید شده الکسا برای سایت شما فعال می شود. 2- روزانه بازدیدهای بسیاری از طریق سایت هایی بارنک بالا  برای سایت شما ارسال می شود.

خیر، بازدیدها در پس زمینه مرورگر کاربران انجام می شود و آنها حتی متوجه نمی شوند که بازدیدی از سایت شما داشته اند. بنابراین هیچ احتمال خریدی از طریق این بازدید کنندگان وجود ندارد.

خیر هیچ تاثیری ندارد. الگوریتم های گوگل و سایر موتورهای جستجو کاملا با الگوریتم تشخیص بازدید الکسا فرق دارند.

خیر. بازدید یا کارهایی که قصد گول زدن گوگل را داشته باشند احتمال پنالتی شدن دارند. ما همانطور که در سوال بالا گفتیم، بازدیدها را طوری ارسال می کنیم که هیچ تاثیری روی سئو ندارند. روش هایی مانند ارسال بازدید از طریق جستجو در گوگل توسط روبات و سپس هدایت آنها به سایت شما که متاسفانه برخی از آن استفاده می کنند ممکن است، احتمال پنالتی شدن داشته باشند.

بلی. بازدید سایت شما افزایش خواهد یافت و در نتیجه امکان افزایش مصرف پهنای باند و دیگر منابع وجود دارد

خیر، تا وقتی که شما به صورت ماهیانه هزینه پرداخت می کنید رتبه سایت شما، همان چیزی است که ما قول آن را داده ایم. پس از چند روز که دیگر این سرویس را تمدید نکردید به علت عدم ارسال بازدیدها و همچنین منقضی شدن رتبه تایید شده الکسای سایت شما، رتبه سایت شما ظرف مدت کوتاهی به حالت اول خود برمیگردد.

بله، تقریبا یک الی دو ماه ما رتبه الکسای شما را به آن چیزی که قول آن را داده ایم می رسانیم. در صورتی که نتوانستیم بدون توجیه و هیچ صحبتی، پول شما را کامل عودت می دهیم. نگهداری رتبه سایت شما در عدد قول داده شده منوط به پرداخت بدون تاخیر هزینه های ماهیانه است.

دو ماه. البته چند روز پس از سفارش شاهد بهبود رتبه سایت خود خواهید بود ولی قول ما به شما همان دو ماه است و قبل آن قولی به شما نمی دهیم.