کیورد استافینگ چیست ؟

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
کیورد استافینگ

keyword stuffing کیورد استافینگ چیست ؟

کیورد استافینگ

 

کیورد استافینگ یا  پرکردن کلمات کلیدی یک تکنیک سئو کلاه سیاه است که شامل پر کردن محتوای وب سایت با کلمات کلیدی به روشی غیر طبیعی برای دستیابی به رتبه های بهتر

در گذشته ، رتبه بندی یک وب سایت بسیار راحت تر از امروزه  بود. بعضی اوقات تنها کاری که شما باید انجام دهید استفاده از ابزار Google Keyword Planner است ، شما می توانید  کلمات کلیدی پربازدید وبا رقابت کمتری را در محتوای وب سایت خود استفاده کنید .

شاید تصور کنید که کیورد استافینگ راهی برای آسان برای فریب دادن خزنده های موتورهای جستجو باشد وفکر کنید هرچه کلمات کلیدی در سایت بیشتر باشد   شانس رتبه اول شدن گوگل را دارید وآیا این درست است ؟ امروزه دیگر پر کردن صفحه یا مطالب سایت با کلمات کلیدی دیگر کار نمی کند و اگر از کلمه کلیدی غیر طبیعی استفاده شود ، حتی ممکن است منجر به ناپدید شدن صفحه از نتایج SERP گوگل شود.

چگونه از کیورد استافینگ یا پر کردن کلمات کلیدی درصفحه سایت  جلوگیری کنیم؟

پر کردن کلمات کلیدی یک عمل سئو منسوخ در سئو کلاه سیاه است و باید سعی کنید در هر شرایطی از آن جلوگیری کنید. گوگل در دستورالعمل های خود در مورد آن بسیار واضح توضیح داده است:

“پر کردن صفحات با کلمات کلیدی یا اعداد منجر به یک تجربه  منفی  کاربر می شود و می تواند به رتبه سایت شما آسیب برساند. تمرکز خود را بر روی ایجاد محتوای مفید و غنی از اطلاعات که از کلمات کلیدی مناسب و متن استفاده می شود ، بگذارید”

مطالعه کنید   سئو کلاه سیاه چیست ؟

البته این بدان معنی نیست که شما نمی توانید از کلمات کلیدی استفاده کنید بلکه کلمات کلیدی مناسبی را باتوجه به موضوع محتوایتان قراردهید  . اگر مقاله ای در مورد تصفیه کننده هوا بنویسید ، طبیعی است که این کلمه کلیدی باید درعنوان  وتوضیحات سایت تان وجود داشته باشد .

قانون کلی این است که متن را به طور طبیعی بنویسید. تا خوانایی خوب وتجربه کاربری بهتری  داشته باشد ودیگر نیازی به نگرانی در مورد پنالتی شدن توسط گوگل برای پر کردن کلمات کلیدی نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *