مرکز دانلود تلفن ابری هیدیکا

تمامی نرم افزارهای کاربردی سرویس تلفن ابری هیدیکا دراین قسمت برای شما عزیزان قرارگرفته است

نرم افزار ویپ Zoiper

Zoiper، سافت‌فون (software telephone) رایگانی است که به شما این امکان را میدهد تا با دوستان، اعضای خانواده، همکاران و شرکای تجاری خود به صورت صوتی، تصویری یا متنی (پیامک)، مکالمه کنید. Zoiper مانند دیگر برنامه های سافت فون روی سیستم عامل های مختلف مانند macOS، Linux ، Windows و همچنین سیستم عامل های Android و IOS برای گوشی نصب میشود .این سافت فون از کارت صدا سیستم برای انتقال صدا استفاده میکند و می تواند از دو پرتوکل SIP و IAX پشتیبانی کند.به راحتی زویپر را بر روی هر sip server که می خواهید رجیستر کنید و از آن به عنوان یک end point استفاده کنید یا حتی می توانید داخلی iax (پروتکل IAX ، یک پروتکل مربوط به استریسک می باشد) خود را بر روی آن رجیستر کنید.

نرم افزار ویپ Zoiper
نسخه اندروید
نسخه مک
نسخه ویندوز
نسخه لینوکس
اپلیکیشن تلفن ویپ 3CX
دانلود نرم افزار ۳CX

اپلیکیشن تلفن ویپ ۳CX

نرم افزار موبایلی و ویندوز ۳CX در میان نرم افزار های رایگان موجود، از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. شما میتوانید به سادگی یک داخلی سیپ از سرور VoIP خود روی آن ریجیستر کنید. به این ترتیب شما یک داخلی با عمکرد مناسب میتوانید روی گوشی موبایل و یا کامپیوتر و یا تبلت خود داشته باشید.

شما با داشتن این تلفن نرم افزاری ۳CX، دیگر نیازی به خرید و استفاده از تلفن‌های دیگر ندارید و خود این نرم افزار به تنهای تمامی امکانات مورد نیاز شما را برای برقراری تماس چه به صورت داخل شبکه و یاحتی با خارج از شرکت فراهم می‌سازد.

 

shape
shape
shape
shape
shape
shape
نسخه اندروید
نسخه آیفون
نسخه ویندوز
نسخه لینوکس
اپلیکیشن تلفن ویپ Linphone
دانلود نرم افزار Linphone

اپلیکیشن تلفن ویپ Linphone

نرم افزار Linphone از سال ۲۰۱۰ توسط شرکت Belledonne Communications ، به مدیریت “سیمون مورلات” (Simon Morlat) که در واقع نویسنده اصلی Linphone است و همچنین “جهان مونییر” (Jehan Monnier) پشتیبانی شده است.

Linphone، نرم افزار متن باز مبتنی بر پروتکل SIP است که برای سیستم‌های عامل‌ iOS, Android, Windows Phone 8, Linux, Windows Desktop, MAC OSX طراحی شده است و افراد می‌توانند به صورت تحت وب از این نرم افزار استفاده کنند.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
نسخه اندروید
نسخه آیفون
نسخه ویندوز
نسخه لینوکس

نرم افزار ویپ Xlite

Xlite محصول شرکت CounterPath یکی از معروفترین شرکت های نرم افزار ارتباطی رایگان است. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید تماس های صوتی و تصویری را با یکدیگر ترکیب کنید. با کمک کدک های متفاوت نرم افزار می توانید بدون هیچگونه وقفه و قطعی محیط تلفن های قدیمی خود را به جهان IP انتقال دهید.
ویژگی‌های برنامه Xlite :
سازگار با سیستم عامل‌های Linux، Windows، Mac OS X
دارای قابلیت پیام صوتی، ویدئویی و پیامک فوری
پشتیبانی از تماس‌های صوتی و تصویری بر اساس استانداردهای تعریف شده پشتیبانی از پیام رسانی فوری با استفاده از SIP SIMPLE
پشتیبانی کامل از لیست تماس‌ها شامل تماس‌های دقیق و تاریخچه
برگزاری کنفرانس صوتی و تصویری برای ارتباط با همکاران در سراسر جهان

نرم افزار ویپ Xlite
نسخه اندروید
نسخه مک
نسخه ویندوز
نسخه لینوکس