خدمات تایپ وترجمه هیدیکا

مرکز تایپ وترجمه هیدیکا یکی از بهترین و تخصصی ترین مراکز تایپ وترجمه در کشور است. این سایت ترجمه از انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی را در چند سطح (برنزی، نقره ای و طلایی) را زیر نظر کارشناسان بررسی و انجام می دهد.

خدمات تخصصی تایپ
ارائه کلیه خدمات تایپ به صورت آنلاین

خدمات تخصصی تایپ

در مرکز ترجمه و تایپ هیدیکا این امکان فراهم شده است تا تمامی نیازهای تایپ شما به بهترین شکل انجام شود. تایپ به زبان های فارسی، انگلیسی از تصاویر، متون دست نوشته، تایپ شده، پی دی اف، اکسل و فرمت های دیگر انجام می شود. در صورت نیاز شما می توانیم تمامی نمودارها، شکل ها، پانویس ها، فرمول های علمی، صفحه بندی، طراحی سوالات امتحانی و دیگر موارد را رسم، طراحی و تایپ کنیم. درصورتی که کیفیت تصاویر شما پایین است یا جزوه دست نویس شما بدخط است نگران تایپ کردن آن نباشید همکاران ما توانایی انجام همه نوع سفارش را دارا هستند.

 

.

ارائه طیف گسترده ای از خدمات تایپ

تایپ فوری، تایپ از پی دی اف، اعزام تایپیست به محل، تایپ برای مترجم ها، تایپ دستنویس، تایپ کتاب، تایپ تخصصی، تایپ فرمول، تایپ فایل صوتی، تایپ روزنامه، تایپ در اکسل، تایپ مقاله و ….
تایپ وترجمه هیدیکا با همکاری گروه خبره ای از بهترین مترجمین و تایپیست های کشور آماده خدمات رسانی به کاربران عزیز و عقد قراداد با سازمانهای دولتی و خصوصی و همچنین مراکز فرهنگی و انتشارات برای ارائه خدمات تایپ و ترجمه است و در انجام رسالت خود می کوشد بهترین خدمات را از منظر سرعت، دقت و کیفیت انجام سفارش ارائه دهد.

shape
shape
shape
shape
shape
shape

تایپ و ترجمه

ما هرآنچه که برای خدمت دهی خوب لازم است را در اختیار شما گذاشته‌ایم. ما کمک می‌کنیم تا شما با صرف کمترین زمان و هزینه به کیفیت مطلوب در زمینه تایپ برسید. ما همراه شما خواهیم بود تا پروژه خود را به بهترین شکل به اتمام برسانید و برای دوستانتان بازگو نمایید. ما یک گروه متخصص در زمینه تایپ در حوزه دیجیتال هستیم.

تایپ و ترجمه
تایپ و ترجمه
تایپ و ترجمه

انواع خدمات تایپ در هیدیکا مارکتینگ

هیدیکا یک مرکز حرفه ای انجام سفارش ترجمه، تایپ فوری، ویراستاری تخصصی، تهیه مقاله و تحقیق و کلیه پروژه های دانشجویی و غیردانشجویی می باشد. هیدیکا با مجموعه خدمات منحصر بفرد خود، یک مرکز ترجمه و تایپ آنلاین به همراه بسته جامع ارائه خدمات ویراستاری و تهیه مقاله تخصصی می باشد. دیگر نگرانی برای ترجمه متن تخصصی، تایپ فوری متن، ویراستاری کتاب، مقاله و پایان نامه و همچنین نگارش مقاله و تحقیق برای ارتقای موقعیت شغلی و تحصیلی معنایی ندارد. ما در کنار شما هستیم.

تایپ فوری
تایپ کتاب
تایپ فارسی
تایپ فرمول
تایپ پایان نامه
تایپ از تصویر
تایپ از دست نویس
تایپ از PDF
ضمانت تمام سفارشات تایپ در هیدیکا

ضمانت تمام سفارشات تایپ در هیدیکا

نگران کیفیت سفارشات خود نباشید. تمام سفارشات تایپ و ترجمه تا ۷ روز ضمانت ویرایش و اصلاح دارند، همچنین مرکز ترجمه و تایپ هیدیکا با استفاده از تیم مدیریت، فرآیند انجام سفارش و تکنولوژی های لازم کیفیت را تضمین می‌کند. اگر سفارش ترجمه و تایپ شما، شرایط خاصی دارد که در حالت های استاندارد تعریف شده وجود ندارد، همیشه در زمان ثبت سفارش خود می توانید موارد مورد نیاز مانند تحویل سفارش در زمانی مشخص، رعایت یک سری نکات (رسم شکل، تایپ فرمول، ترجمه جدول ها و …) و یا انجام کار براساس یک سری تخصص را نوشته تا همکاران ما سفارش را بر همان اساس انجام دهند.

آماری که از خود بر جای گذاشته ایم

هیدیکا بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات تایپ وترجمه در ایران است. هیدیکا خدمات مختلفی از جمله تایپ کتاب ، تایپ فوری ، تایپ پایان نامه ، ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و … را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

۰۰+

مشتری دائم

۰۰+

پروژه موفق

۰۰%

بازخورد مثبت

۰۰+

سال فعالیت

map 1 1 1 3 1

آیا پرسشی درباره خدمات مجموعه ما دارید؟

با کارشناسان تایپ و ترجمه ما ارتباط برقرار کنید!

ارتباط با ما
سوالات متداول مشتریان

سوالات متداول درباره تایپ و ترجمه

shape
shape
shape
shape
 • چگونه از کیفیت سفارش خود مطمئن شوم؟

  کلیه سفارشات از سفارش ترجمه، ویراستاری، تایپ و تهیه مقاله دارای ضمانت کیفیت و گارانتی بازگشت وجه هستند. به این صورت که وجه پرداختی مشتری به متخصصی که سفارش را انجام داده، تا زمان تایید کیفیت کار توسط مشتری، پرداخت نمی گردد.

 • چرا انقدر به پرسنل خود اطمینان دارید و کیفیت را ضمانت می کنید؟

  بد نیست بدانید کلیه پرسنل هیدیکا از نیروهای پشتیبانی و متخصصین دپارتمانهای مختلف تا مترجم، تایپیست، ویراستار، پژوهشگر، طراح و گرافیست و همه کارشناسان دانشگاهی که به استخدام هیدیکا در می آیند، در آزمون های تخصصی شرکت کرده و پس از تایید صلاحیت و پذیرش در آزمون های هیدیکا ، با مدیریت مرکز آزمون و پشتیبانی هیدیکا به مرور و با انجام سفارشات کم حجم به لیست همکاران اضافه می گردند و پس از طی نمودن مسیر پیشرفت و جلب رضایت مشتری، سفارشات دارای حساسیت بالاتر را دریافت می کنند. این چرخه، همکاران متعهد و متخصص را از دیگر نیروهایی که صرفاً قصد انجام سفارش دورکاری بصورت موقت دارند، جدا می کند و قدرت عملیاتی مهمی را برای انجام پروژه های بزرگ و کوچک ایجاد می نماید. این حجم از همکاران قادر خواهند بود تا هر سفارشی را با مدیریت مجموعه هیدیکا در موعد مقرر و با بهترین کیفیت تحویل مشتری دهند. بد نیست بدانید که از میان بیش از ۱۵۰۰۰ نفر که بصورت میانگین در هر شش ماه در آزمون های تخصصی هیدیکا شرکت می کنند، تنها ۷ درصد این تعداد جذب هیدیکا می گردند. این آمار نشان از حساسیت ویژه هیدیکا به کیفیت کار و جلب رضایت مشتری دارد.

 • آیا قبل از تحویل و تسویه می توانم بخشی از کار رو ببینم؟

  بله حتما! شما می توانید در کلیه پروژه ها من جمله سفارش ترجمه، تهیه مقاله و تحقیق، ویراستاری تخصصی و همچنین تایپ فوری، درخواست نمایید تا بخشی از کار که انجام شده را مشاهده کنید. این مسئله موجب می گردد تا مشتری از انجام پروژه و کیفیت کار اطمینان حاصل کند.

 • آیا شما سفارش را پشتیبانی هم میکنید؟

  سفارش ترجمه و سایر خدمات هیدیکا دارای پشتیبانی رایگان هستند به دین شکل که تا دو روز پس از تحویل پروژه، سفارش بصورت رایگان پشتیبانی می گردد و پس از این تاریخ، بسته به نوع درخواست مشتری، مجدداً این پشتیبانی می تواند بصورت رایگان و یا با صرف هزینه اندک همراه باشد.

 • چگونه خیالم بابت کیفیت تایپ و ترجمه کتابم راحت باشد؟

  هیدیکا برای ترجمه کتاب در هر زمینه تخصصی، تیم ویژه ای در اختیار دارد که پس از ثبت سفارش چندین نمونه ترجمه را در اختیار شما قرار خواهند داد. پس از بررسی نمونه ها توسط شما مناسب ترین و بهترینشان به عنوان مترجم سفارش شما انتخاب خواهد شد.

 • نگران حفظ محرمانگی ترجمه کتاب خود هستم، چه کار کنم؟

  طبق قوانین هیدیکا تمام حقوق مادی و معنوی ترجمه ها در اختیار کارفرما خواهد بود. اما برای اطمینان بیشتر در ترجمه های کتاب، سفارش ترجمه خود را به صورت “محرمانه” ثبت کنید تا تنها تیم پشتیبانی هیدیکا به سفارش شما دسترسی داشته باشد. سفارش های محرمانه فقط توسط تیم مستقیم هیدیکا ترجمه خواهند شد.

 • سوالی که مد نظرم بود اینجا نیست، چه کنم؟

  شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنما مراجعه نموده و یا از طریق شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۱۸۴۰۲ با ما صحبت کنید. همچنین می توانید از طریق اطلاعات مندرج در صفحه ارتباط با ما، در پیام رسان ها گروهی با ما در ارتباط باشید.

تایپ و ترجمه هیدیکا

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه یا تایپ با مترجم یا تایپیست خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای تلگرام مترجم ارسال کند.

منتظر صدای گرم شما هستیم - ۰۲۱۹۱۰۱۸۴۰۲
مجوزها ونمادهای اعتماد تایپ و ترجمه ابری هیدیکا