تایپ فوری - تایپ فوری اینترنتی

کلیه پروژه های تایپی شما در مجموعه هیدیکا از لحاظ محرمانگی امنیت صدر صد تضمین شده را دارد ما برای این کار قرارداد محرمانه بودن پروژه های شما راامضا خواهیم کرد . خدمات تایپ حرفه‌ای ما شامل رونویسی متن به متن و همچنین رونویسی صوتی و تصویری است. ما با تایپیست های فوق حرفه ای کار میکنیم و از یک راهنمای سبک داخلی برای صفحه آرایی وقالب بندی مداوم و حرفه ای اسناد شما استفاده می کنیم.

منتظر صدای گرمتان هستیم - ۰۲۱۹۱۰۱۷۳۳۱
تایپ فوری

تایپ فوری

در عصر جدید ارتباطات، به موجب اینکه اغلب اسناد و نوشتار باید بصورت الکترونیکی ارسال شده و یا به فرمت خاصی چینش و پرینت شوند، عمل تایپ بسیار پرکاربرد شده است، اما آنچه که امروزه متقاضیان بیشتری دارد تایپ فوری می باشد که علاوه بر پیشبرد سریع ارتباطات کاری و تحصیلی، مقرون به صرفه بوده و از هدر رفت زمان و انرژی نیز به میزان زیادی جلوگیری خواهد کرد.

در نظر بگیرید زمانی که شما با حجم عظیمی از نگارش یک تحقیق یا پایان نامه مواجه هستید و یا در تلاش برای تهیه یک نامه رسمی و حتی آماده سازی یک کتاب برای چاپ می باشید، تایپ فوری هیدیکا علاوه بر اینکه از استرس شما به میزان زیادی خواهد کاست، از لحاظ اقتصادی نسبت به اینکه بخواهید از کامپیوتر شخصی خود استفاده کنید و در نهایت به کیفیت مورد نیاز خود نرسیده و مجبور به تکرار عمل شوید، بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

 
shape
shape
shape
shape
shape
shape

خدمات تایپ فوری وارزان

تایپ فوری یک مفهوم کاملاً نسبی است. برای مثال یک سفارش پنج صفحه ای با زمان تحویل یک ساعت، در زمره سفارش تایپ فوری بوده اما اگر همین سفارش زمان یک روزه داشته باشد، دیگر فوری نیست. یا یک سفارش صد صفحه ای با زمان تحویل یک روزه هم یک سفارش فوری خواهد بود. اما اگر یک هفته زمان داشته باشد، فوریت خود را از دست می دهد. منظور اینستکه نسبت حجم پروژه تایپ به زمان انجام کار، موجب می گردد تا تایپ فوری قلمداد شد. از همین رو بایستی سفارش تایپ خود را ارسال کنید و حداکثر زمان ممکن را اعلام نمایید (از یک ساعت به بالا). همکاران ما پس از رویت حجم سفارش، وضعیت فوری بودن یا نبودن کار را مشخص کرده و اعلام قیمت می کنند. هیدیکا به کمک ساز و کار پرداخت امن و امکان عدم تسویه حساب تا زمان اتمام کار، ضمانت تحویل سفارش تایپ فوری در موعد مقرر را خواهد نمود. چرا که در غیر اینصورت متحمل پرداخت خسارت و بازگشت وجه مشتری را بر عهده خواهد داشت. به بیان ساده تر، وجوه پرداختی شما برای تایپیست، تا زمان اتمام پروژه و تایید کیفیت کار توسط شما، آزاد نخواهد شد.

خدمات تایپ فوری وارزان

انواع خدمات تایپ در هیدیکا مارکتینگ

هیدیکا یک مرکز حرفه ای انجام سفارش ترجمه، تایپ فوری، ویراستاری تخصصی، تهیه مقاله و تحقیق و کلیه پروژه های دانشجویی و غیردانشجویی می باشد. هیدیکا با مجموعه خدمات منحصر بفرد خود، یک مرکز ترجمه و تایپ آنلاین به همراه بسته جامع ارائه خدمات ویراستاری و تهیه مقاله تخصصی می باشد. دیگر نگرانی برای ترجمه متن تخصصی، تایپ فوری متن، ویراستاری کتاب، مقاله و پایان نامه و همچنین نگارش مقاله و تحقیق برای ارتقای موقعیت شغلی و تحصیلی معنایی ندارد. ما در کنار شما هستیم.

تایپ فایل صوتی
تایپ کتاب
تایپ فارسی
تایپ فرمول
تایپ پایان نامه
تایپ از تصویر
تایپ از دست نویس
تایپ از PDF

آماری که از خود بر جای گذاشته ایم

هیدیکا بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات تایپ وترجمه در ایران است. هیدیکا خدمات مختلفی از جمله تایپ کتاب ، تایپ فوری ، تایپ پایان نامه ، ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و … را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

۰۰+

مشتری دائم

۰۰+

پروژه موفق

۰۰%

بازخورد مثبت

۰۰+

سال فعالیت

آیا پرسشی درباره خدمات مجموعه ما دارید؟

با کارشناسان تایپ و ترجمه ما ارتباط برقرار کنید!

ارتباط با ما
 • چگونه از کیفیت سفارش خود مطمئن شوم؟

  کلیه سفارشات از سفارش ترجمه، ویراستاری، تایپ و تهیه مقاله دارای ضمانت کیفیت و گارانتی بازگشت وجه هستند. به این صورت که وجه پرداختی مشتری به متخصصی که سفارش را انجام داده، تا زمان تایید کیفیت کار توسط مشتری، پرداخت نمی گردد.

 • چرا انقدر به پرسنل خود اطمینان دارید و کیفیت را ضمانت می کنید؟

  بد نیست بدانید کلیه پرسنل هیدیکا از نیروهای پشتیبانی و متخصصین دپارتمانهای مختلف تا مترجم، تایپیست، ویراستار، پژوهشگر، طراح و گرافیست و همه کارشناسان دانشگاهی که به استخدام هیدیکا در می آیند، در آزمون های تخصصی شرکت کرده و پس از تایید صلاحیت و پذیرش در آزمون های هیدیکا ، با مدیریت مرکز آزمون و پشتیبانی هیدیکا به مرور و با انجام سفارشات کم حجم به لیست همکاران اضافه می گردند و پس از طی نمودن مسیر پیشرفت و جلب رضایت مشتری، سفارشات دارای حساسیت بالاتر را دریافت می کنند. این چرخه، همکاران متعهد و متخصص را از دیگر نیروهایی که صرفاً قصد انجام سفارش دورکاری بصورت موقت دارند، جدا می کند و قدرت عملیاتی مهمی را برای انجام پروژه های بزرگ و کوچک ایجاد می نماید. این حجم از همکاران قادر خواهند بود تا هر سفارشی را با مدیریت مجموعه هیدیکا در موعد مقرر و با بهترین کیفیت تحویل مشتری دهند. بد نیست بدانید که از میان بیش از ۱۵۰۰۰ نفر که بصورت میانگین در هر شش ماه در آزمون های تخصصی هیدیکا شرکت می کنند، تنها ۷ درصد این تعداد جذب هیدیکا می گردند. این آمار نشان از حساسیت ویژه هیدیکا به کیفیت کار و جلب رضایت مشتری دارد.

 • آیا قبل از تحویل و تسویه می توانم بخشی از کار رو ببینم؟

  بله حتما! شما می توانید در کلیه پروژه ها من جمله سفارش ترجمه، تهیه مقاله و تحقیق، ویراستاری تخصصی و همچنین تایپ فوری، درخواست نمایید تا بخشی از کار که انجام شده را مشاهده کنید. این مسئله موجب می گردد تا مشتری از انجام پروژه و کیفیت کار اطمینان حاصل کند.

 • آیا شما سفارش را پشتیبانی هم میکنید؟

  سفارش ترجمه و سایر خدمات هیدیکا دارای پشتیبانی رایگان هستند به دین شکل که تا دو روز پس از تحویل پروژه، سفارش بصورت رایگان پشتیبانی می گردد و پس از این تاریخ، بسته به نوع درخواست مشتری، مجدداً این پشتیبانی می تواند بصورت رایگان و یا با صرف هزینه اندک همراه باشد.

 • چگونه خیالم بابت کیفیت تایپ و ترجمه کتابم راحت باشد؟

  هیدیکا برای ترجمه کتاب در هر زمینه تخصصی، تیم ویژه ای در اختیار دارد که پس از ثبت سفارش چندین نمونه ترجمه را در اختیار شما قرار خواهند داد. پس از بررسی نمونه ها توسط شما مناسب ترین و بهترینشان به عنوان مترجم سفارش شما انتخاب خواهد شد.

 • نگران حفظ محرمانگی ترجمه کتاب خود هستم، چه کار کنم؟

  طبق قوانین هیدیکا تمام حقوق مادی و معنوی ترجمه ها در اختیار کارفرما خواهد بود. اما برای اطمینان بیشتر در ترجمه های کتاب، سفارش ترجمه خود را به صورت “محرمانه” ثبت کنید تا تنها تیم پشتیبانی هیدیکا به سفارش شما دسترسی داشته باشد. سفارش های محرمانه فقط توسط تیم مستقیم هیدیکا ترجمه خواهند شد.

 • سوالی که مد نظرم بود اینجا نیست، چه کنم؟

  شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنما مراجعه نموده و یا از طریق شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۱۸۴۰۲ با ما صحبت کنید. همچنین می توانید از طریق اطلاعات مندرج در صفحه ارتباط با ما، در پیام رسان ها گروهی با ما در ارتباط باشید.

تایپ و ترجمه هیدیکا

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه یا تایپ با مترجم یا تایپیست خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای تلگرام مترجم ارسال کند.

منتظر صدای گرم شما هستیم - ۰۲۱۹۱۰۱۸۴۰۲
مجوزها ونمادهای اعتماد تایپ و ترجمه ابری هیدیکا