پرش لینک ها

تایپ فوری

تایپ فوری

در عصر جدید ارتباطات، به موجب اینکه اغلب اسناد و نوشتار باید بصورت الکترونیکی ارسال شده و یا به فرمت خاصی چینش و پرینت شوند، عمل تایپ بسیار پرکاربرد شده است، اما آنچه که امروزه متقاضیان بیشتری دارد تایپ فوری می باشد که علاوه بر پیشبرد سریع ارتباطات کاری و تحصیلی، مقرون به صرفه بوده و از هدر رفت زمان و انرژی نیز به میزان زیادی جلوگیری خواهد کرد.

در نظر بگیرید زمانی که شما با حجم عظیمی از نگارش یک تحقیق یا پایان نامه مواجه هستید و یا در تلاش برای تهیه یک نامه رسمی و حتی آماده سازی یک کتاب برای چاپ می باشید، تایپ فوری هیدیکا علاوه بر اینکه از استرس شما به میزان زیادی خواهد کاست، از لحاظ اقتصادی نسبت به اینکه بخواهید از کامپیوتر شخصی خود استفاده کنید و در نهایت به کیفیت مورد نیاز خود نرسیده و مجبور به تکرار عمل شوید، بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

تایپ فوری

مشاوره رایگان 09914245510  –  شماره واتساپ جهت ارسال پروژه : 09333798850-  شماره تماس مرکزی : 02144546285 

میزبان صدای گرم شما هستیم…

به راحتی سفارش خود را ثبت کنید

با استفاده از خدمات تایپ  هیدیکا بصورت آنلاین شما به راحتی و فقط با چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید.

پیگیری سفارشات به راحتی

با ثبت سفارش تایپ  فوری هیدیکا  بصورت اینترنتی با استفاده از فرمی که در اختیارتان قرار می‎‌گیرد به راحتی سفارش خود را ثبت و  پیگیری کنید.

صرفه جویی در زمان با تایپ هیدیکا

ما انسان‌ها زمان محدودی در طول شبانه روز داریم و بدنبال استفاده‌ی بهتر از زمانمان هستیم. با سفارش تایپ  فوری هیدیکا  بصورت اینترنتی و آنلاین زمان بخرید.

خدمات تایپ فوری در هیدیکا

instant-typing

محرمانگی

کلیه پروژه های تایپی شما در مجموعه هیدیکا از لحاظ محرمانگی امنیت صدر صد تضمین شده را دارد ما برای این کار قرارداد محرمانه بودن پروژه های شما راامضا خواهیم کرد .

کیفیت حرفه ای

خدمات تایپ حرفه‌ای ما شامل رونویسی متن به متن و  همچنین رونویسی صوتی و تصویری است. ما با تایپیست های فوق حرفه ای کار میکنیم  و از یک راهنمای سبک داخلی برای صفحه آرایی وقالب بندی  مداوم و حرفه ای اسناد شما استفاده می کنیم.

رعایت استانداردهای تایپ

تمام استانداردهای یک تایپ مناسب از جمله نیم‌ فاصله را در پروژه‌های شما رعایت می‌کنیم.

قیمت رقابتی

نرخ های تایپ ارزان ما نسبت به سایر موسسه های تایپ وترجمه دیگر بسیار پایین است. قیمت گذاری بر اساس سرعت تایپ وزمان تحویل بانرخ خیلی کمی محاسبه می گردد .

تایپ فوری و ارزان

تایپ فوری وارزان

تایپ فوری یک مفهوم کاملاً نسبی است. برای مثال یک سفارش پنج صفحه ای با زمان تحویل یک ساعت، در زمره سفارش تایپ فوری بوده اما اگر همین سفارش زمان یک روزه داشته باشد، دیگر فوری نیست. یا یک سفارش صد صفحه ای با زمان تحویل یک روزه هم یک سفارش فوری خواهد بود. اما اگر یک هفته زمان داشته باشد، فوریت خود را از دست می دهد. منظور اینستکه نسبت حجم پروژه تایپ به زمان انجام کار، موجب می گردد تا تایپ فوری قلمداد شد. از همین رو بایستی سفارش تایپ خود را ارسال کنید و حداکثر زمان ممکن را اعلام نمایید (از یک ساعت به بالا). همکاران ما پس از رویت حجم سفارش، وضعیت فوری بودن یا نبودن کار را مشخص کرده و اعلام قیمت می کنند. هیدیکا به کمک ساز و کار پرداخت امن و امکان عدم تسویه حساب تا زمان اتمام کار، ضمانت تحویل سفارش تایپ فوری در موعد مقرر را خواهد نمود. چرا که در غیر اینصورت متحمل پرداخت خسارت و بازگشت وجه مشتری را بر عهده خواهد داشت. به بیان ساده تر، وجوه پرداختی شما برای تایپیست، تا زمان اتمام پروژه و تایید کیفیت کار توسط شما، آزاد نخواهد شد.

برخی از خدمات موسسه تخصصی تایپ وترجمه هیدیکا

Service Of Hidika

تایپ

تایپ پایان نامه

تایپ

تایپ کتاب

تایپ

تایپ پایان نامه

تایپ

تایپ فایل صوتی