تایپ فرمول - تایپ اکسل

برای سفارش هر گونه فرمول از ساده تا پیشرفته می توانید از همکاران و کارشناسان ما در این زمینه کمک بگیرید. جهت ارسال سفارش می توانید از فرمول های دست نویس و یا فرمول های کتاب های خود عکس بگیرید و فایل آن را برای ما ارسال کنید.

خدمات تخصصی تایپ فرمول
ارائه کلیه خدمات تایپ فرمول به صورت آنلاین

خدمات تخصصی تایپ فرمول

تایپ فرمول ریاضی آنلاین

 

امروزه یکی از بزرگترین مشکلاتی که در برخی رشته ها مانند: شیمی ، فیزیک ، ریاضی ، کامپیوتر ، برنامه نویسی و سایر رشته های کاربردی دیگر وجود دارد ، تایپ فرمول است. برای انجام این کار ، لازم است از نرم افزارهای مخصوص به خود استفاده شود.
تایپ فرمول ها لازم است به افراد ماهر و با تجربه در این زمینه واگذار شود. انجام این کار ، فرایندی کاملا تخصصی دارد و در صورتی که دقت و حساسیت کافی در آن صورت نگیرد ، کیفیت کار شما نیز کاهش پیدا می کند.
امروزه نرم افزارهای زیادی وجود دارند که با استفاده از آن ها می توان تایپ فرمول را به راحتی انجام داد. در بسیاری از این نرم افزارها فرمول های مختلف به صورت پیش فرض طراحی شده اند و با استفاده از آن ها می توان تایپ این فرمول ها را به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام داد

 

shape
shape
shape
shape
shape
shape
تایپ ریاضی انلاین

تایپ ریاضی انلاین

در فرمول نویسی ، همه اعداد به صورت انگلیسی تایپ می شوند. در صورتی که فرمول خاصی فارغ از ساختار فرمولی باشد و صرفاً جهت ارائه و نمایش یک عملیات ریاضی ساده نوشته شود و در میان متن باشد ، می‌توان آن را نیز به صورت استاندارد اما با اعداد فارسی درج کرد که زیبایی بیشتری به متن دهد. فاصله و حاشیه بین هر فرمول ریاضی در زمان تایپ به صورت استاندارد توسط خود سیستم تعیین می‌شود. در صورتی که فرمول به صورت زنجیره‌ای و دنباله‌دار باشد ، هر بخش در یک خط تایپ می‌شود ، اما از سطر دوم به بعد میزان فاصله معادل یک تب (Tab) در ابتدای فرمول درج می‌گردد که تشخیص و درک فرمول را برای شما راحت می کند.

تایپ ریاضی انلاین
تایپ ریاضی انلاین
ارائه خدمات با کیفیت در انجام تایپ فرمول

ارائه خدمات با کیفیت در انجام تایپ فرمول

ما در مجموعه خود ، کار تایپ فرمول را با توجه به محتوای علمی متن شما به کارشناسان مرتبط با آن متن علمی واگذار می کنیم تا هم نکات فنی تایپ رعایت شود و هم فایل تایپ شده شما از لحاظ تخصصی و علمی نیز مشکلی نداشته باشد. در یک سفارش تایپ ساده فارسی ، کار شما به وسیله یک تایپیست در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود. در صورتی که متن شما دارای فرمول باشد ، لازم است که وقفه ای در میان کار شما برای ثبت فرمول ها ایجاد شود. به همین دلیل ، انجام تایپ فرمول به زمان بیشتری در مقایسه با تایپ ساده نیاز دارد. تایپ هر کدام از فرمول های شما برای تایپیست ، زمان بیشتری را به خود اختصاص می دهد ، به همین دلیل ، تایپیست به زمان بیشتری برای انجام کار شما نیاز دارد. این امر سبب شده است که تایپ فرمول به یک کار مشکل و طاقت فرسا تبدیل شود.

استفاده از روش ها و تکنیک های مؤثر در تایپ فرمول

استفاده از روش ها و تکنیک های مؤثر در تایپ فرمول

تایپ فرمول هم از طریق ، برنامه ورد و هم از طریق برنامه مت تایپ انجام می شود. بسیاری از افراد نرم افزار مت تایپ را برای انجام تایپ فرمول انتخاب می کنند. با استفاده از این نرم افزار ، فرمول های شما یک فرمت ثابت و مشخصی را پیدا می کنند و در آخر به صورت یک تصویر در صفحه ی ورد قرار داده می شوند. در صورتی که فایل شما به ویرایش نیاز داشته باشد ، می توانید مجددا وارد افزونه مت تایپ شوید و نسبت به ویرایش فرمول خود اقدام نمایید.
انتخاب نوع و سبک تایپ فرمول ، بستگی به حجم و همچنین متن شما دارد. در صورتی که متن شما تخصصی و علمی باشد و یا فرمول های زیادی داشته باشد، لازم است از نرم افزار مت تایپ استفاده کنید. در صورتی که متن شما فرمول های زیادی ندارد و یا تخصصی نیست ، می توانید از برنامه ورد برای تایپ فرمول استفاده کنید

تایپ با استفاده از برنامه ورد (Equation ) و برنامه (MathType )

تایپ با استفاده از برنامه ورد (Equation ) در این روش ، فرمول نویسی و تایپ فرمول با استفاده از ابزار ورد انجام می شود. در این صفحه ، استانداردهای تایپ فرمول وجود دارد. تایپ با استفاده از برنامه (MathType ) استفاده از این نرم افزار در تایپ فرمول ، مزایای خاص خود را دارد. یکی از مزایای آن ، دریافت خروجی و جمع بندی فرمول های شما با قالب و فرمت LaTex می باشد. این نرم افزار ، همچنین به شما امکان دریافت ورودی LaTex و تبدیل آن به فرمول ریاضی را می دهد. تمامی اعداد در برنامه MathType به صورت انگلیسی تایپ می شوند. تایپ هر مدل فرمول در شرکت هیدیکا مارکتینگ ، با به کارگیری نیروهای متخصص و ماهر در هر زمان و هر سرعتی که بخواهید امکان پذیر و قابل ارائه می باشددر یک سفارش تایپ ساده فارسی ، کار شما به وسیله یک تایپیست در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود. در صورتی که متن شما دارای فرمول باشد ، لازم است که وقفه ای در میان کار شما برای ثبت فرمول ها ایجاد شود. به همین دلیل ، انجام تایپ فرمول به زمان بیشتری در مقایسه با تایپ ساده نیاز دارد. تایپ هر کدام از فرمول های شما برای تایپیست ، زمان بیشتری را به خود اختصاص می دهد ، به همین دلیل ، تایپیست به زمان بیشتری برای انجام کار شما نیاز دارد. این امر سبب شده است که تایپ فرمول به یک کار مشکل و طاقت فرسا تبدیل شود.

تایپ با استفاده از برنامه ورد (Equation ) و برنامه (MathType )

انواع خدمات تایپ در هیدیکا مارکتینگ

هیدیکا یک مرکز حرفه ای انجام سفارش ترجمه، تایپ فوری، ویراستاری تخصصی، تهیه مقاله و تحقیق و کلیه پروژه های دانشجویی و غیردانشجویی می باشد. هیدیکا با مجموعه خدمات منحصر بفرد خود، یک مرکز ترجمه و تایپ آنلاین به همراه بسته جامع ارائه خدمات ویراستاری و تهیه مقاله تخصصی می باشد. دیگر نگرانی برای ترجمه متن تخصصی، تایپ فوری متن، ویراستاری کتاب، مقاله و پایان نامه و همچنین نگارش مقاله و تحقیق برای ارتقای موقعیت شغلی و تحصیلی معنایی ندارد. ما در کنار شما هستیم.

تایپ فوری
تایپ کتاب
تایپ فارسی
تایپ فایل صوتی
تایپ پایان نامه
تایپ از تصویر
تایپ از دست نویس
تایپ از PDF

آماری که از خود بر جای گذاشته ایم

هیدیکا بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات تایپ وترجمه در ایران است. هیدیکا خدمات مختلفی از جمله تایپ کتاب ، تایپ فوری ، تایپ پایان نامه ، ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و … را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

۰۰+

مشتری دائم

۰۰+

پروژه موفق

۰۰%

بازخورد مثبت

۰۰+

سال فعالیت

map 1 1 1 3 1

آیا پرسشی درباره خدمات مجموعه ما دارید؟

با کارشناسان تایپ و ترجمه ما ارتباط برقرار کنید!

ارتباط با ما

تایپ و ترجمه هیدیکا

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه یا تایپ با مترجم یا تایپیست خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای تلگرام مترجم ارسال کند.

منتظر صدای گرم شما هستیم - ۰۲۱۹۱۰۱۸۴۰۲
مجوزها ونمادهای اعتماد تایپ و ترجمه ابری هیدیکا