بایگانی‌ها: ویژگی ها

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
استاندارد

دانلود نرم افزار Twinkle

نرم افزار Twinkle، یک برنامه رایگان و منبع باز است که برای ارتباطات صوتی از طریق پروتکل VoIP، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم افزار تنها برای سیستم عامل لینوکس (Linux) عرضه شده است.Twinkle، سافت‌فون رایگانی است که با استفاده از آن می‌توانید صوت و پیام‌های متنی خود را از طریق پروتکل SIP بر روی IP انتقال دهید.

استاندارد

دانلود نرم افزار Zoiper

Zoiper، سافت‌فون (software telephone) رایگانی است که به شما اجازه می‌دهد تا با دوستان، اعضای خانواده، همکاران و شرکای تجاری خود به صورت صوتی، تصویری یا متنی (پیامک)، مکالمه کنید.

استاندارد

گارانتی تضمین کیفیت

ظرافت و دقت از ملزومات هر کاری است، اما شواهد نشان می دهد سرعت و دقت با یکدیگر رابطه معکوس دارند. در نتیجه سرعت بالا در هر زمینه ای منجر به کاهش دقت و ظرافت می شود

استاندارد

مدیریت و پشتیبانی محتوا به شانزده زبان

از آنجایی که هدف ما برقراری ارتباطی مستمر بین شما و مشتریانتان در سطح جهان است، بر روی ۱۶ زبان پرکاربرد دنیا تمرکز کرده ایم و خوشبختانه در حال حاضر امکان پیاده سازی سایت به این ۱۶ زبان وجود دارد.

استاندارد

اسکما و محتوای مبتنی بر وب معنایی

وب معنایی در راستای درک بهتر موتورهای جستجو از اشیای موجود در جهان شکل گرفت. هیدیکا به صورت تخصصی بر روی استخراج مشخصه محصولات صنایع مختلف، اشخاص، اماکن و موارد مورد نیاز دیگر تمرکز دارد.

استاندارد

طراحی و توسعه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

استاندارد

پلت فرم و پنل مدیریتی قدرتمند

شما میتوانید کلیه محصولات، پروژه ها ، خدمات ، اخبار و تصاویر خود را بدون محدودیت به روز نمایید ، به سرعت کلیه قیمت ها را تغییر دهید، گزارش های مختلف از محصولات خود داشته باشید و برای هر یک از پرسنل خود دسترسی اختصاصی تعریف کنید و تقسیم کار نمایید.

استاندارد

شبکه‌ های اجتماعی

در شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه گوگل، با رعایت اصول و استانداردهای مربوطه، سیگنال سایت و صفحات هدف به صورت طبیعی افزایش خواهد یافت.

استاندارد

شبکه‌سازی هرمی

برای افزایش Authority، اعتبار و کیفیت لینک‌ها، شبکه‌ای از پیوندهای به هم پیوسته، برای حمایت از لینک‌‌سازی‌های اصلی، تولید و توسعه می‌گردد.

استاندارد

لینک‌سازی اصولی

تمامی اصول و خط قرمزهای گوگل در الگوریتم‌های پاندا، پنگوئن و مرغ مگس‌خوار، برای فعالیت سفید و جلوگیری از اسپم شدن، رعایت می‌گردد.