طراحی بنر آهن فروشی

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
بنر آهن فروشی

طراحی بنر آهن فروشی

 

بنر آهن فروشی

 

امروزه برای هر حرفه و کسب و کاری به روش خاصی ، بنر طراحی می شود. روش ها و تکنیک های جدیدی در طراحی بنر وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید یک بنر زیبا و حرفه ای طراحی کنید. به عنوان مثال ، در طراحی بنر آهن فروشی می توانید از روش طراحی بنر به صورت لایه باز استفاده کنید.

طراحی بنر آهن فروشی به صورت لایه باز

در این روش از طراحی بنر ، ابعاد ، رزولوشن و فرمت خود را متناسب با طرح بنر خود انتخاب کنید. به عنوان مثال ، می توانید از رنگ مشکی و قرمز و ابعاد ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر و رزولوشن ۷۲ dpi با فرمت PSD در طراحی بنر آهن فروشی خود استفاده کنید.

به این نکته توجه کنید که در کسب و کارهای کاربردی مانند: آهن آلات و مشاغل ساختمانی ، طراحی بنر خود را کاملا اصولی و استاندارد انجام دهید. به عنوان مثال ، در طراحی بنر آهن فروشی از تصاویر با کیفیت بالا ، ابزارهای مناسب ، وکتور و رنگ های گرادیانت استفاده کنید.

نکته دیگر در طراحی بنر آهن فروشی ، نحوه چیدمان قالب بنر شما است. بهتر است چیدمان اجزای بنر شما به گونه ای باشد که با تغییر تصویر و یا متن نیز قابل مشاهده و خواندن باشد.

در طراحی بنر آهن فروشی می توانید از دو ابزار به نام shape و smart object استفاده کنید. با کمک این ابزار می توانید سایز بنر خود و تصویر آن را تغییر دهید. این تغییر کیفیت بنر شما را به هیچ وجه تغییر نمی کند.

مطالعه کنید   طراحی لوگو اندروید

طراحان بنر آهن فروشی معمولا از آهن آلات و میلگرد به صورت بنر ، فلکس ، مش و استیکر در طراحی بنر خود استفاده می کنند.

طراحی بنر فروشی به صورت لایه باز

 • در این روش ، طراح بنر باید تمامی معیارهای چاپ بنر مانند: رنگ مناسب ، حاشیه های بنر ، متن بنر و اجزای دیگر بنر را به طور کامل رعایت کند.
 • یکی از مزیت های طراحی بنر آهن فروشی به صورت لایه باز این است که چیدمان بنر خود مانند: متن ، نوشته های طرح ، رنگ بندی و قالب خود را می توانید تغییر دهید. همچنین ، می توانید از این روش برای شخصی سازی مشاغل خود نیز استفاده کنید.
 • برای ویرایش یا تغییر بنر آهن فروشی می توانید از نرم افزار فتوشاپ CS5 یا ورژن های بالاتر استفاده کنید.
 • سعی کنید از دو ابزار  shape و  smart object  در طراحی بنر آهن فروشی استفاده کنید. زیرا قابلیت تغییر یا بزرگ کردن بنر شما در این روش وجود دارد.
 • در طراحی بنر آهن فروشی ، اندازه و ابعاد آن را به صورت دقیق مشخص کنید. به عنوان مثال ، می توانید از سایز ۲۰۰ سانت در ۸۰ سانت استفاده کنید. این ابعاد معمولا در ساخت بنر آهن آلات و مصالح ساختمانی به کار می رود.

در طراحی بنر آهن فروشی موارد زیر را رعایت کنید:

 • به ترتیب اجزای بنر دقت کنید.

یکی از مواردی که سبب جذابیت و زیبایی بنر شما می شود ، رعایت ترتیب در چیدمان بنر شما است. به عنوان مثال ، ابتدا لوگوی شرکت و سپس در قسمت پایین پیام خود را به صورت تصویر و یا نوشتاری بنویسید.

 • از طرح های ساده در بنر خود استفاده کنید.
مطالعه کنید   تاریخچه طراحی لوگوی FACEBOOK

سعی کنید فضای اطراف بنر خود را خلوت کنید. این امر سبب می شود که بنر شما زیبا و ساده به نظر برسد. سعی کنید بیش از حد ، فضای بنر خود را شلوغ نکنید.

 • از یک چارچوب مشخص در طراحی بنر آهن فروشی استفاده کنید.

استفاده از یک قالب و چارچوب مشخص در طراحی بنر ، به شما کمک می کنید که با دقت و سرعت بیشتری بتوانید بنر خود را طراحی کنید. به عنوان مثال ، سعی کنید از یک طرح گرافیکی ، یک تصویر جالب و یا یک رنگ مناسب برای طراحی بنر خود استفاده کنید. در انتخاب اجزای بنر خود حتما از افراد ماهر و با تجربه کمک بگیرید تا بتوانید یک بنر خوب طراحی کنید.

 • از تگ لاین یا شعار تبلیغاتی در طراحی بنر آهن فروشی استفاده کنید.

یکی از روش هایی که تاثیر زیادی در بازدید و جذابیت بنر شما دارد ، استفاده از تگ لاین است. تگ لاین یا همان شعار تبلیغاتی سبب جذب افراد مختلف به سمت محتوا و متن بنر شما می شود و از سویی حس عاطفی بیننده را برمی انگیزد.

 • از فونت های مناسب در طراحی بنر آهن فروشی استفاده کنید.

با توجه به این که آهن فروشی یک شغل کاربردی است ، سعی کنید از تصاویر گرافیکی برجسته با فونت های برجسته در بنر خود استفاده کنید. از فونت هایی استفاده کنید که با کار و حرفه شما هماهنگی داشته باشد و از سویی قابل خواندن و مشاهده باشد.

 • از رنگ های جذاب در طراحی بنر آهن فروشی استفاده کنید.
مطالعه کنید   طراحی لوگو شرکت گازرسانی

هر حرفه و کسب و کاری ، رنگ مخصوص به خود را دارد. به همین دلیل به دنبال پالت رنگی بروید که با کار شما هماهنگی داشته باشد. به عنوان مثال ، در طراحی بنر آهن فروشی از رنگ قرمز و طلایی استفاده کنید.

– از گزینه ها و دکمه های هوشمند در بنر خود استفاده کنید.

با توجه به اینکه بسیاری از بنرها دارای دکمه هوشمند نیستد ، استفاده از دکمه هوشمند سبب می شود که بازدید از بنر تبلیغاتی شما افزایش پیدا کنید و نرخ کلیک سایت شما را نیز افزایش می دهد. این امر تاثیر زیادی در گسترش کسب و کار شما نیز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *