پرش لینک ها

تاریخچه لوگو فندی FENDI

تاریخچه لوگو فندی FENDI

 

تاریخچه لوگو فندی FENDI

 

تاریخچه لوگو فندی FENDI: برند فندی از برندهای معروف در زمینه مد و فشن است و در سال 1925 در شهر رم در ایتالیا تاسیس شد. این برند در زمینه های تولید و ساخت عطر ، کیف و کفش و لوازم چرمی فعالیت می کند. هواداران لوگو فندی ، این برند را به دلیل کیف های دستی زنانه می شناسند.

این برند را Edoardo  و Adele Casagrande   را تاسیس کردند و پس از ازدواج آن را به شرکت بزرگ تبدیل کردند. این برند ابتدا به تولید و فروش وسایل ساخته شد از خز پرداخت و سپس وارد زمینه های مد و فشن شد. در سال 1946 دختران Adele و ‏Edoardo وارد حوزه مد و فشن شدند و کمک زیادی به رشد و گسترش برند فندی کردند.

در دهه های 1930 و 1940 شرکت فندی توانست مغازه ها و بوتیک هایی در خارج از شهر رم افتتاح کند. و در سال 1946 نیز خواهران فندی وارد این شرکت شدند و کمک زیادی به رشد و گسترش لرند فندی کردند.

لوگو فندی خط تولید ready to wear را در سال 1977 راه اندازی کرد. در سال های 1980 -1990 خط تولید لباس های مردانه ، عطر و عینک نیز وارد برند فندی شد.

لوگو فندی از دو حرف انگلیسی f تشکیل شده است. این لوگو به وسیله شخصی به نام کارل لاگرفلد طراحی شد. رنگ مشکی به کار رفته در لوگو فندی نمادی از تسلط در طراحی لوگو ، ظرافت و دقت در این برند است.

در سال های 1980-1990 خطوط تولید لوگو فندی گسترش پیدا کرد. در حال حاضر ، یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین محصولات این برند در سال های 1998-2005 با همکاری Silvia Venturini ارائه شد.

کیف هایی که با لوگو فندی طراحی شدند ، بیش از 600 ورژن مختلف دارند و به سرعت طرفداران زیادی پیدا کردند. در سال 2005 نیز پلازا فندی در رم تاسیس شد.

طراحی کیف دستی که به زیر بازوان می رسید، این طراحی که بالغ بر ۶۰۰ ورژن مختلف دارد، به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد. همچنین سال ۲۰۰۵، سال افتتاح پلازا فندی در رم بود.

تاریخچه لوگو فندی FENDI: در سال 1965 کارل لگر فیلد به کمپانی فندی ملحق شد. در درسال 2001 یک شرکت فرانسوی با نام LVMH  لوگو فندی را خریداری کرد.

در سال 1985 اولن عطر زنانه برند فندی و در سال 1988 اولین عطر مردانه برند فندی وارد بازار شد. در سال 1990 مجموعه ای از رایحه های عطرهای مختلف به همراه عطر مشهور فندی به بازار عرضه شد. در سال 2015 یک عطر جدیدی با لوگو فندی معرفی شد. از دیگر عطر ، ادکلن و ادوتویلت های محبوب و مشهور این برند می توان به:Fendi Uomo, Palazza Fantasia Fendi و Fan di Fendi اشاره كرد.

شرکت های عطرسازی معروفی با برند فندی همکاری داشتند. از جمله مهم ترین این شرکت ها می توان به: Christine Nage, Jacques Cavallier, Thierry Wasser, Jean Guichard و Delphine Lebeau اشاره کرد.  برند فندی در حال حاضر بيش از ۱۶۰ بوتیک در ۲۵ کشور جهان دارد.

برند فندی محصولات مختلف و متعددی را تولید کرده است. از جمله مهم ترین محصولات آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عینک با لوگو فندی

شرکت فندی علاوه بر عینک های آفتابی ، عینک های طبی نیز تولید می کند. عینک های آن همه تحت لیسانس Marchon Eyewear هستند. عینک های برند فندی همه در ایتالیا ساخته می شوند و از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند. طرح به کار رفته در این عینک ها بسیار منحصر به فرد است. ظرافت به کار رفته در این عینک ها ، آن ها را با سایر برندهای ایتالیایی متمایز می کند. مدل ها ، طرح ها و رنگ های عینک فندی به گونه ای است که جسورانه به نظر می رسد و جلوه و جذابیت خاصی دارند.

ساعت با آرم فندی

علاوه بر عینک ، برند فندی ، ساعت های مردانه و زنانه ای را تحت عنوان Taramax تولید می‌کند. این ساعت ها همه تحت لیسانس کشور سوئیس هستند و از کیفیت بالایی نیز برخوردارند.

 خودکار با لوگو فندی

در سال 1989 شرکت فندی اقدام به تولید نوشت افزار و خودکارهایی با برند فندی کرد. این خودکارها و نوشت افزارها با عنوانCross Pens شناخته می شود.

یکی از نکات جالب در مورد لوگو فندی این است که در سال 2012  شخصی به نام Ilaria Venturini Fendi با استفاده از قوطی های نوشابه اقدام به تولید کیف های دستی نمود که با استقبال زیادی مواجه شد.  امروزه برند فندی در بسیاری از شهرهای جهان مانند: نیویورک ، پاریس ، میلان ، توکیو ، لندن و… نمایندگی دارد.

کارل لاگرفلد ، فرشته نجات برای آرم فندی

با گذشت زمان ، سلیقه مردم نیز تغییر کرد و دیگر تمایلی به استفاده از لباس های خزدار نداشتند.

در این زمان ، شخصی به نام کارل لاگرفلد وارد شرکت فندی شد و طرحی را پیشنهاد داد.  او با به کار بردن روشی جدید در استفاده از خز توانست توجه طرفداران برند فندی را به خود جلب کند. او  با این طرح توانست شرکت فندی را از ورشکستگی نجات دهد. کارل لاگرفلد در سال 1965 وارد شرکت فندی شد و طرح های خاصی را به شرکت فندی پیشنهاد داد. کارل لاگرفلد رنگ را به طرح لباس های خز برند فندی اضافه کرد. این امر سبب شد که فندی به برندی معروف تبدیل شود. شعار او این بود که : «هر روزی از سال ، یک لباس؛ برای خانومی که می خواهد خز و کیف خود را با لباسش ست کند.» امروزه لوگو فندی مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است و در تمام محصولات این شرکت لوگو فندی درج شده است.

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه