طراحی بنر بوتیک

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
طراحی بنر بوتیک

طراحی بنر بوتیک

 

طراحی بنر بوتیک

 

برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را جذاب کنید ، می توانید از طراحی بنر استفاده کنید. اگر قصد طراحی بنر بوتیک دارید ، از طرحی استفاده کنید که زیبا و جذاب باشد. پ

نکات مهم در طراحی پوستر بوتیک

در این جا نکاتی را به شما می گوییم که با به کار بردن آن ها می توانید یک بنر خوب و جذاب برای بوتیک خود طراحی کنید.

  • از تیتر خوب و زیبا استفاده کنید.

تیتر بنر شما هدف و پیام اصلی شما را منتقل می کند. مخاطب و بیننده با دیدن تیتر می تواند از خدمات و حوزه کسب و کار شما آگاه شود.

  • از فونت مناسب در طراحی بنر بوتیک استفاده کنید.

در طراحی بنرهای تبلیغاتی بهتر است از ۲ نوع فونت استفاده کنید. برخی افراد نیز از یک نوع فونت استفاده می کنند و در صورت تمایل آن را بلد می کنند. در طراحی بنر بوتیک سعی کنید از یک نوع فونت و در سایز بزرگ استفاده کنید. سعی کنید فوت شما کوچک تر از ۱۰ نباشد.

  • بنر بوتیک خود را با توجه به نیاز مخاطبان خود طراحی کنید.

در طراحی بنر خود ابتدا سعی کنید نیاز مخاطبان و مشتریان خود را بدانید. با توجه به سن ، جنس و میزان آگاهی آن ها بنر بوتیک خود را طراحی کنید.

  • از تکنیک تخفیف و آف در بنر بوتیک استفاده کنید.

در صورتی که قصد تبلیغ محصول خاصی را دارید و تخفیف خاصی برای آن در نظر گرفته اید ، آن را در بنر خود درج کنید. با این کار ، مشتریان و مخاطبان به سمت شما جذب می شوند و از طرفی فروش محصولات شما نیز افزایش پیدا می کند.

  • از محتوای مفید و مناسب در طراحی پوستر بوتیک استفاده کنید.
مطالعه کنید   طراحی بنر کیف و کفش

در بنر خود سعی کنید از متن و محتوایی مفید و صحیح استفاده کنید. اطلاعات خود را به صورت دقیق و مختصر در بنر بوتیک درج کنید.

هنگام نوشتن محتوا ، زیاده گویی نکنید ، زیرا مخاطب و بیننده را خسته می کند و از دیدن دوباره بنر شما خودداری می کند. از بیان جزئیات در طراحی بنر بوتیک خودداری کنید. محتوای شما باید به اندازه ای باشد که مخاطب و بیننده در زمان کوتاهی بتواند آن را بخواند و در کوتاهترین زمان ممکن و با صرف حداکثر ۵ ثانیه با خواندن بنر بوتیک شما از اصل مطلب و هدف و پیام شما به خوبی آگاه شود.

  • از فضای مناسب در طراحی پوستر بوتیک استفاده کنید.

هنگام طراحی بنر بوتیک خود فضای آن را به درستی مشخص کنید. فضای بنر شما نباید خیلی شلوغ و نه خیلی خلوت و خالی باشد. در صورتی که فضای بنر بوتیک شما خیلی شلوغ باشد و متن و تصویر در آن زیاد باشد ، مخاطب و بیننده سردرگم می شود و به اطلاعات مهم دست پیدا نمی کند. در صورتی که فضای بنر شما خیلی خلوت باشد ، مخاطب  و بیننده نمی تواند به اطلاعات کافی و دقیق دست پیدا کند و از بنر شما دیدن نخواهد کرد.

  • از ترکیب و پالت های رنگی مناسب در طراحی بنر بوتیک استفاده کنید.

در چاپ و طراحی بنر های بوتیک معمولا از پالت های رنگی ثابت استفاده می کنند. می توانید رنگ های مختلف مانند : مشکی ، فیروزه ای ، سرخابی و زرد را با یکدیگر ترکیب کنید و ترکیب رنگ جالبی در بنر بوتیک خود به دست بیاورید.

  • از فرمت خروجی در چاپ بنر بوتیک استفاده کنید.
مطالعه کنید   طراحی بنر عکاسی

فرمت های خروجی شامل :   JPEG، PDF و TIFF  هستند. بهترین فرمت برای بنر بوتیک شما فرمت  pdf  است. این فرمت کیفیت متن و تصاویر بنر شما را حفظ می کند.

با توجه به این که طراحی بنر بوتیک ، کار ساده ای نیست ، از افراد حرفه ای و ماهر برای طراحی بنر استفاده کنید. برخی شرکت ها نیز هستند که با مهندسان و طراحان ماهر همکاری می کنند ، با کمک این شرکت ها می توانید بنری با کیفیت خوب و عالی برای خود طراحی کنید.

به طور کلی ، طراحی بنر تبلیغاتی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی به شمار می رود. این بنرها در همه مکان ها مانند: خیابان ها ، کوچه ها و سایر مکان های عمومی دیگر وجود دارند. صاحبان همه مشاغل برای رونق و گسترش کسب و کار خود از این روش استفاده می کنند.

طرح به کار رفته در بنرهای تبلیغاتی سبب جلب نظر مخاطب و بیننده می شود. از این رو ، نقش مهمی در فروش و سوددهی کسب و کار شما دارد.

با طراحی بنر بوتیک به شیوه مدرن و جذاب ، مشتری های شما به مشتری های دائمی و ماندگار تبدیل می شوند.

هزینه چاپ و طراحی پوستر بوتیک

در واقع ، نمی توان یک هزینه ثابت و مشخصی برای طراحی بنر بوتیک در نظر گرفت. عوامل مختلفی در تعیین هزینه بنر نقش دارند. این عوامل شامل : نوع بنر ، طرح بنر ، مواد به کار رفته در بنر ، المان ها ، رنگ و… می باشد. چاپ و طراحی بنر بوتیک ، بستگی به کیفیت کار شما دارد. در صورتی که از لوازم و ابزار خوب و با کیفیت در چاپ بنر بوتیک استفاده کنید ، هزینه بیشتری پرداخت می کنید. امروزه دستگاه هایی وجود دارند که طرح بنر شما را به راحتی و با کیفیت عالی به چاپ می رسانند. قبل از چاپ بنر ، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. نحوه استفاده از متن ، تصویر ، المان ها ، تصاویر متحرک و سایر المان ها نیز در تعیین هزینه بنر بوتیک شما موثر است.

مطالعه کنید   طراحی بنر سیسمونی نوزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *