طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
لوگو فروشگاه دوچرخه

لوگو فروشگاه دوچرخه

 

لوگو فروشگاه دوچرخه

 

بسیاری از شرکت ها طراحی لوگو را کاری ساده و راحت تلقی می کنند. لوگو یک نماد و طرح گرافیکی است که معرفی کننده هویت و شخصیت برند شما می باشد. مخاطبان و مشتریان با دیدن لوگوی شما از خدمات و محصولات شما آگاهی پیدا می کنند. در طراحی لوگو لازم است فرایندهایی طی شود تا بتوانید به طرحی زیبا و جذاب دست پیدا کنید. در طراحی لوگو ، لازم است مراحلی طی شود تا بتوانید به یک خروجی خوب و مناسب دست پیدا کنید. به عنوان مثال ، در طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه ، ابتدا لازم است اطلاعات کافی در مورد آن جمع آوری کنید. سپس شروع به ایده پردازی کنید. سعی کنید از اتودهای دستی و نرم افزارهای مخصوص در طراحی لوگو ی خود استفاده کنید. زمانی که فرایندهای طراحی لوگو را انجام دادید ، می توانید به نتیجه و طرح مورد نظر خود دست پیدا کنید.

نکات مهم در طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه

  • از طرح خاص و منحصر به فرد در لوگوی خود استفاده کنید.

یکی از مواردی که سبب می شود لوگوی شما منحصر به فرد و متمایز باشد ، استفاده از الگوهای منحصر به فرد در آن است. برای این که طرح شما منحصر به فرد شود ، از طراحان حرفه ای و متخصصان در طراحی لوگوی خود استفاده کنید.

  • از شکل و تصاویر به یاد ماندنی در طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه استفاده کنید.

طرح ، شکل و تصویر لوگوی شما باید به گونه ای باشد که نام برند و خدمات فروشگاه شما را معرفی کند و همچنین تداعی کننده نام شرکت شما در ذهن مخاطبان و مشتریان شما باشد. سعی کنید به این نکته توجه کنید.

  • از طرح ها و الگوهای انعطاف پذیر در طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه استفاده کنید.
مطالعه کنید   نماد شناسی در طراحی لوگو

سعی کنید از طرحی در لوگو فروشگاه دوچرخه استفاده کنید که قابلیت چاپ بر روی تابلو ، لباس ، کارت ویزیت و یا بیلبوردهای شهری را داشته باشد. سعی کنید سبک و الگوی لوگوی خود را به گونه ای انتخاب کنید که به راحتی قابل نصب در مکان های مختلف باشد.

  • در طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه ، اصل سادگی را رعایت کنید.

سعی کنید لوگوی خود را به ساده ترین روش طراحی کنید. طرح های ساده هم زیباتر هستند و هم در ذهن مخاطبان شما باقی می مانند. با رعایت این اصل ، لوگوی شما جذابیت و زیبایی خود را حفظ می کند.

  • لوگوی فروشگاه دوچرخه را هدفمند طراحی کنید.

همه لوگوهای تبلیغاتی با هدف مشخصی طراحی می شوند. به عنوان مثال ، طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه ، با هدف معرفی و شناساندن خدمات فروشگاه و محصولات آن به اشخاص مختلف طراحی می شود.

  • از طرح هایی در لوگوی خود استفاده کنید که محدود به زمان و مکان نباشند.

سعی کنید طرحی را که برای لوگوی خود انتخاب کنید ، به گونه ای باشد که در چند سال آینده نیز بتوانید از آن استفاده کنید. سعی کنید نگران قدیمی شدن الگو و طرح لوگوی خود نباشید. در صورتی که از طرح های نامحدود در طراحی لوگو ی خود استفاده کنید ، می توانید در آینده آن را به راحتی به فروش برسانید و یا طرح آن را تغییر دهید.

البته این امر در  طراحی لوگو ادارات و طراحی لوگو مجموعه های فرهنگی به شکلی دیگر اجرا می شود ، زیرا آن ها مربوط به یک منطقه یا مکان خاصی می باشند که باید طبق آداب و رسوم آن منطقه طراحی انجام شود.

  • روانشناسی رنگ ها را در طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه رعایت کنید.
مطالعه کنید   طراحی لوگو سمساری

رنگ های لوگوی خود را متناسب با حوزه کار و شکل و محتوای آن ها انتخاب کنید. استفاده از رنگ های متناسب و مرتبط ، سبب ماندگاری و شهرت لوگوی شما در ذهن افراد و مشتریان می شوند.

سبک و شیوه های مختلف طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه

لوگوهای تبلیغاتی طرح ها  و سبک های مختلفی دارند. در این جا به مهم ترین و معروف ترین طرح های مختلف لوگو اشاره می کنیم.

طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه به صورت نوشتاری

در این روش از طراحی لوگو دوچرخه از حروف و نوشته های مختلف در طراحی لوگو استفاده می شود که به لوگوتایپ معروف است. در این روش ، نام شرکت و یا برند با حروف بر روی لوگو ثبت می شوند.
طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه به صورت  (monogram)
در این روش ، از حروف اختصاری در طراحی لوگو استفاده می شود. این حروف معرفی کننده شرکت و خدمات آن هستند.

طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه به صورت PICTORIAL MARK

در این روش ، از تصاویر و اشکال در طراحی لوگو دوچرخه استفاده می شود.

طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه به صورت ABSTRACT LOGO
در این روش از شکل ها و تصاویر انتزاعی و مفهومی در طراحی لوگو دوچرخه استفاده می شود. این شکل ها حوزه فعالیت و کسب و کار شما را به افراد مختلف معرفی می کنند.

طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه به صورت MUSCOT

در این روش ، از شخصیت های برجسته و مهم و یا شخصیت های کارتونی یا واقعی در طراحی لوگو استفاده می شود.

طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه به صورت COMBINATION

مطالعه کنید   طراحی لوگو تعمیرگاه خودرو

در این روش ، از ترکیب متن و تصویر در طراحی لوگو استفاده می شود. این طرح کاربرد زیادی نسبت به سایر طرح ها دارد.

طراحی لوگو فروشگاه دوچرخه به صورت EMBLEM

در این روش از طراحی لوگو ، از عناصر و جزئیات زیادی استفاده می شود. این جزئیات می تواند اطلاعات کاملی از شرکت و خدمات شما در اختیار افراد مختلف قرار دهد. تصاویر و متن های به کار رفته در لوگو نیز اطلاعات شرکت شما را به افراد انتقال می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *