طراحی لوگو کارتن و جعبه سازی

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
لوگو کارتن و جعبه سازی

طراحی لوگو کارتن و جعبه سازی

 

لوگو کارتن و جعبه سازی

 

در هر کسب و کاری طراحی لوگو یک امر مهم و چالش برانگیز محسوب می شود. تنها افراد حرفه ای و ماهر می توانند یک لوگوی خوب و مناسب طراحی کنند. لوگو تنها نمادی نیست که همه کسب و کارها از آن استفاده کنند، بلکه هویت کسب و کار است. در واقع ، هنگام آشنایی با کسب و کارهای مختلف، اولین چیزی که توجه افراد را جلب می کند، لوگوی آن کار است. بسیاری از شرکت های تولید کننده مانند شرکت های کارتن سازی در طراحی لوگو کارتن و جعبه سازی از روش تبلیغاتی طراحی لوگو استفاده می کنند.

لوگوی کسب و کار شما سبب برقراری ارتباط با مشتریان و کاربران شما می شود. برای طراحی لوگو اهداف مختلفی در نظر گرفته می شود که یکی از آن ها معرفی و افزایش اعتبار برند و نام شرکت شما است. به این نکته توجه کنید که زمانی که نام یک کسب و کار می آید ، اولین چیزی که به ذهن همه افراد می رسد ، شکل و سبک طراحی لوگو ی آن شرکت است.

نکات مهم  در خصوص طراحی لوگو کارتن و جعبه سازی

  • در طراحی لوگو خلاقیت به خرج دهید.

از نکات مهم در طراحی لوگو کارتن و جعبه سازی ، خلاقیت است. طرح لوگوی شما بهتر است به گونه ای باشد که سبب حیرت بازدیدکنندگان شود و حس کنجکاوی را در آن ها ایجاد کند. این کنجکاوی و زیبایی سبب می شود که بازدید از لوگو و محصولات شما افزایش پیدا کند و تاثیر مثبتی در کسب و کار شما نیز دارد. به عنوان مثال ، می توانید لوگوی  خود  را به شکل یک مثلث و یا یک مربع طراحی کنید. استفاده از اشکال و فرم های هندسی زیبایی و جذابیت طرح لوگوی شما را افزایش می دهد.

  • طرح لوگوی خود را منتشر کنید.
مطالعه کنید   لوگو سایت

بسیاری از صاحبان مشاغل و حرفه های مختلف ، پس از طراحی لوگو ی خود اقدام به انتشار طرح لوگوی خود از طریق سایت   می نمایند. از این طریق ، بازدید از  لوگو و محصولات شما چند برابر می شود.

  • از رنگ های جذاب و زیبا در طراحی لوگو کارتن و جعبه سازی استفاده کنید.

بسیاری از افراد معمولا از رنگ های قهوه ای ، قهوه ای تیره ، مشکی ، خاکستری و رنگ های سرد در طراحی لوگو کارتن و جعبه سازی استفاده می کنند. این رنگ ها در مقایسه با سایر رنگ ها کاربرد بیشتری دارند.

  • از اشکال و فرم های هندسی جذاب و زیبا در طراحی لوگو کارتن سازی استفاده کنید.

یکی از عواملی که سبب جذابیت لوگوی کارتن سازی می شود ، استفاده از تصاویر چند بعدی و همچنین اشکال و فرم های هندسی است. سعی کنید این فرم ها را به گونه ای طراحی کنید که در همه ی زاویه ها قابل مشاهده و خواندن باشند.

  • از حروف و اعداد در طراحی لوگو کارتن سازی استفاده کنید.

استفاده هوشمندانه از حروف و اعداد در لوگوی کارتن و جعبه سازی زیبایی و جذابیت خاصی به آن می بخشد. به عنوان مثال ، می توانید در قسمت بالای لوگو از حروف و نام شرکت و در قسمت دیگر آن از تصویر لوگو استفاده کنید.

با طراحی لوگو کارتن و جعبه سازی ، محصولات خود را به همه افراد معرفی کنید.

یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین کارکردهای طراحی لوگو  این است که سبب شناساندن و معرفی محصولات و خدمات شما به افراد می شود. در واقع ، طرح لوگوی  هویت  شما را به افراد معرفی می کند. سعی کنید جنبه های بصری و زیبایی لوگوی خود را تقویت کنید تا  فروش محصولات شما افزایش پیدا کند و کسب و کار شما رونق یابد.

مطالعه کنید   طراحی لوگو شرکت کامپیوتری

لوگوی خود را به گونه ای طراحی کنید که قابلیت چاپ در همه مکان ها را داشته باشد.

بسیاری از طراحان حرفه ای لوگو ، لوگوهای خود را به گونه ای طراحی می کنند که قابلیت نصب و چاپ در فضاهای مختلف مانند: دستمال های تبلیغاتی ، لیوان های تبلیغاتی ، خودکارهای تبلیغاتی ، لباس های تبلیغاتی و… را داشته باشد. این امر منجر به بیشتر دیده شدن طرح لوگوی شما نیز می شود. نکته دیگر در این مورد ، کیفیت چاپ لوگوی شما است. لوگوی شما باید به گونه ای چاپ شود که واضح و شفاف باشد و به راحتی قابل خواندن باشد تا تاثیر مثبتی بر بیننده داشته باشد.

لوگوی خود را انعطاف پذیر طراحی کنید.

یکی از نکات مهم در طراحی لوگو ی کارتن و جعبه سازی ایجاد تعادل میان اجزای مختلف لوگو است. سعی کنید لوگوی خود را جالب طراحی کنید تا کسی مجبور به خیره شدن و نزدیک شدن به لوگو برای دیدن و خواندن آن نشود. به عنوان مثال ، ترکیب رنگ ، حروف و اعداد لوگوی خود را طوری بچینید که به راحتی دیده و خوانده شوند. به عنوان مثال ، در لوگوی آمازون از حرف کوچک a و یک فلش به همراه حرف کوچک z استفاده شده است. این فلش به حرف z اشاره می کند و از سویی پیام خود را که وسعت موجودی است ، بیان می کند.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری ، می توانید از طریق نرم افزارها و دستگاه های مختلف ، یک لوگوی خوب و حرفه ای طراحی کنید. در این نرم افزارها ، آیکون ها و نشانه ها را به گونه ای انتخاب کنید که هم قابل مشاهده باشند و هم انعطاف پذیر باشند. انعطاف پذیر بودن به این معنی است که در فضاهای مختلف به راحتی دیده و خوانده شود.

مطالعه کنید   تاریخچه لوگو YAHOO

با توجه به اینکه  کارتن و جعبه از لوازم مورد استفاده در میان افراد محسوب می شود ، سعی کنید از طرح و رنگ هایی در لوگوی خود استفاده کنید که  در نگاه اول توجه افراد را به سمت خود جلب کند. به عنوان مثال ، فونت و تصویر آن را به گونه ای چاپ کنید که علاوه بر وضوح و خوانایی زیبای و جذابیت خاصی نیز داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *