هزینه تایپ فارسی

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
قیمت تایپ فوری

هزینه تایپ فارسی هر صفحه

قیمت تایپ فارسی بابت هر صفحه استاندارد لحاظ می گردد. هر صفحه استاندارد تایپ متن برابر یک صفحه تایپ شده با فوتت ب نازنین ۱۶ می باشد. البته ملاک محاسبه قیمت تایپ برای برخی از سفارشات من جمله تایپ فایل صوتی، تایپ فرمول و رسم شکل و نمودار، دیگر صفحه نیست و میزان دقایق تعداد فرمول و شکل ملاک عمل است که به تفصیل در جدول فوق آمده اند.

 

قیمت تایپ فارسی صفحه ای و عوامل تاثیر گذار برتایپ

عوامل مهمی که بر قیمت تایپ فارسی  تأثیرگذار هستند عبارتند از: کیفیت، سرعت، پشتیبانی؛ بنابراین قیمت یک تایپ تمیز و حرفه‌ای که توسط یک تایپیست مسلط و حرفه‌ای انجام می‌گیرد با یک تایپ شلخته و پرایراد و درجه ۵ که توسط یک تایپیست آماتور صورت می‌گیرد زمین تا آسمان متفاوت خواهد بود و یا تعرفه یک تایپی که به صورت فوری و یا شبانه انجام می‌شود بالطبع چند برابر تایپ حالت عادی خواهد بود. باید توجه کرد که افرادی که صرفاً دنبال تایپ ارزان و بی‌کیفیت هستند بعداً مجبور خواهند شد چندین برابر همان هزینه را دوباره به یک مرکز یا تایپیست حرفه‌ای پرداخت کنند تا این تایپ بی‌کیفیت و به دردنخور را به یک تایپ تمیز و حرفه‌ای تبدیل کنند و در این میان هم هزینه و هم زمان باارزش خود را از دست خواهند داد

هیدیکا  توانسته است با کیفیتی بی نظیر و قیمت هایی بی همتا در بخش تایپ فارسی به عنوان مرکز توجه دانشجویان، کافی نت ها، مراکز خدمات کامپیوتری، شرکت ها، انتشارات، سازمان ها و … قرار گیرد.

مطالعه کنید   قیمت تایپ هر صفحه سال 1403

 

تعرفه تایپ فارسی

در این قسمت از خدمات سفارش تایپ فوری سایت هیدیکا می توانید جدول قیمت تایپ را مشاهده بفرمایید.

قیمت نحوه سفارش
تایپ ساده ۷ تا ۱۰ هزار تومان جهت سفارش پیام بدهید.

(۰۹۰۱۸۴۰۶۹۷۱)

تایپ نیمه حرفه ای ۱۳ تا ۲۰ هزار تومان جهت سفارش پیام بدهید.

(۰۹۰۱۸۴۰۶۹۷۱)

تایپ حرفه ای ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان جهت سفارش پیام بدهید.

(۰۹۰۱۸۴۰۶۹۷۱)

 

ارسال پروژه های  تایپی به شماره تلگرام و واتساپ ( ۰۹۰۱۸۴۰۶۹۷۱ )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *