بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو ۲۰۲۰

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
نرم افزارهای طراحی لوگو

نرم افزارهای طراحی لوگو

زمینه ها و تخصص های مختلف زیادی وجود دارد که طراحان گرافیک می توانند در آن کار کنند. یکی از این موارد طراحی لوگو است. در گذشته ، طراحی نهایی لوگو با استفاده از ابزارهای فیزیکی مانند رسم جداول  ، چاقو های اگزاکو ، موچین و سایر موارد ایجاد شده است.، خوشبختانه ، طراحان گرافیک امروزه به نرم افزارهای رایانه ای دسترسی پیدا کرده اند که باایجاد  یک آرم ساده برای یک تجارت کوچک به یک پلت فرم تجاری کامل برای یک شرکت بزرگ را تسهیل می کند  در این مقاله بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو را به شما معرفی می کنیم

نحوه انتخاب بهترین نرم افزارهای  طراحی لوگو

انتخاب یک نرم افزار مناسب برای طراحی لوگو ، تلاش کمتری را نسبت به پیداکردن وخریدن نرم افزار دراولین نگاه در اینترنت می برد که مطمئنا شما اگر این کار را بدون فکر  انجام دهید نسبت به انتخاب نرم افزار پشیمان خواهید شد .

هنگام انتخاب نرم افزارهای طراحی لوگو  ، باید این موارد را در خاطر داشته باشید:

تفاوت وکتور با  گرافیک برداری یا رستر 

دو شکل اصلی نرم افزارهای طراحی گرافیک ، برنامه های گرافیکی شطرنجی و برنامه های گرافیکی برداریست. به عبارت ساده ، نرم افزار رستر به کاربران اجازه می دهد پیکسل های جداگانه را در یک طرح ویرایش کنند.ویرایش هزاران پیکسل کوچک که هر گرافیک یا تصویر  را تشکیل می دهند همان چیزی است که باعث می شود نرم افزار رستر (به عنوان مثال Adobe Photoshop) برای روتوش حرفه ای تصاویر ، طراحی گرافیک جذاب دیجیتالی و تولید آثار هنری مبتنی بر عکس استفاده کنند .

با این حال ، اگر به دنبال طراحی لوگو برای چاپ و هم چنین استفاده از آن در  وب سایت تان هستید ، برنامه های گرافیک برداری یا وکتور  بهترین گزینه هستند.

گرافیک های برداری از مسیرهایی تشکیل شده اند که بهترین گزینه برای چاپ هستند زیرا از یک سری منحنی های ریاضی تشکیل شده اند. برنامه های برداری محدود به استفاده از پیکسل ها نیستند و بنابراین برای ایجاد گرافیک از طریق دستکاری و پیوستن به فرم ها و مسیرهای ساده مناسب هستند.

تکنولوژی های برتر

از یک برنامه حرفه ای مانند Adobe Illustrator گرفته تا ابزاری اساسی مانند Canva ، چندین گزینه نرم افزاری برای طراحی دارند. با هر برنامه ، میزان مهارت لازم برای استفاده موثر از آن باید چیزی باشد که شما در نظر می گیرید. بسیاری از طراحان  از جمله تیم طراحی لوگو هیدیکا از بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو  که مبتنی بر بهترین فناوری موجود مانند هوش مصنوعی هستند استفاده می کنند   . آنها با درک نیازهای دقیق و با استفاده از اطلاعاتی که ارائه می دهید ، می توانند یک آرم منحصر به فرد و بسیار به یاد ماندنی  طراحی کنند.

کاربر پسندبودن در طراحی لوگو

همه افراد مهارت های لازم برای ایجاد طراخی لوگو های حرفه ای و منحصر به فرد را ندارند و یا حتی قادر به انجام  استفاده از امکانات و ویژگی های اصلی برنامه نیستند .با این وجود ، شما می خواهید از برنامه ای استفاده کنید که یادگیری و  کار با آن آسان باشد بنابراین بهترین نرم افزار باید به صورت ساده یا مینیمالیسم باشد که این باعث می شود تا روی کار مورد نظر تمرکز کنید.

پشتیبانی مشتریان

اعتماد به یک برنامه جدید که احتمالاً تجربه استفاده از آن را ندارید دشوار خواهد بود و همیشه نمی توان به جستجوهای آنلاین اعتماد کرد که نمایشی دقیق از عملکرد خوب یا بد این برنامه باشد.انجام ندادن تحقیقات دقیق قبل از تصمیم گیری در مورد نرم افزار های طراحی لوگو که باید استفاده کنید باعث دردسرهای  زیادی در آینده خواهد شد.

بهترین نرم افزارهای  طراحی لوگو

اگر پنج دقیقه وقت بگذارید تا یک جستجوی اساسی برای نرم افزارهای  طراحی لوگو انجام دهید ، انتخاب های بیشتری از آنچه می توانید در طول زندگی امتحان کنید ، خواهید داشت. با این حال ما در تیم طراحی لوگو هیدیکا لیستی از بهترین نرم افزارهای  طراحی لوگو را برای طراحان  انتخاب کرده ایم.

یک ) ایلستریتور Adobe Illustrator

دو ) کورل دراو CorelDraw

سه )اینسکیپ Inkscape

چهار) نرم افزار Canva

پنج ) Affinity Designer

ایلستریتور Adobe Illustrator

Adobe Illustrator بهترین نرم افزار در کل برای طراحان لوگو است.

وقتی مردم به برنامه های طراحی گرافیک فکر می کنند ، اکثریت به گزینه هایی که شرکت  Adobe ارائه می دهد فکر می کنند.ایلستریتور که بخشی جدایی ناپذیر از پلتفرم Adobe Creative Cloud است ، به شما این امکان را  می دهد تقریباً هر چیزی را که در  تصورات خود دارید از جمله آرم ها ، نمادها و نقشه ها را طراحی کنید.

 

نرم افزارهای طراحی لوگو

ایلستریتور یک نرم افزار طراحی وکتور است و از نظر اکثر طراحان حرفه ای ، بهترین ویرایشگر گرافیک برداری بشمار می رود .ابزاری فوق العاده ای  که در ایلستریتور وجود دارد فونت های OpenType Svg است که می توانید طیف شگفت انگیزی از  رنگ ها را  در طراحی تان بگنجانید .اگر بدرزمینه طراحی لوگو  جدی هستید ، حتما ، حتما  این برنامه را امتحان کنید. ویا اگر تخصصی در زمینه طراحی لوگو ندارید از تیم طراحی لوگو هیدیکا مشاوره رایگان دریافت کنید

کورل دراو CorelDraw

بعد از نرم افزار ایلستریتور کورل دراو یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو ست

نرم افزار کورل دراو یکی از قدیمی ترین نرم افزارهای طراحی وکتور است مبتدی ها و متخصصان می توانند از امکانات   CorelDraw  برای طراحی های برداری و طراحی لوگو استفاده کنند .

 

نرم افزارهای طراحی لوگو

 

ابزارهایی مانند “Corel capture” و “photoshop” به افزایش تجربه طراحی یک لوگو  کمک می کنند و مطمئن باشید که لوگوهای طراحی شده با کورل دراو با کیفیت و حرفه ای هستند.

قیمت اورجینال   این نرم افزار ۳۸۴ پوند است  ،نسخه  رایگان این نرم افزار در اینترنت موجود می باشد ولی نسخه اورجینال آن  با دقت رنگی بی نظیر و انعطاف پذیری که ارائه می دهد ، این گزینه را برای برخی از طراحان گرافیک فراهم می کند.

اینسکیپ Inkscape

Inkscape بهترین جایگزین رایگان برای Adobe Illustrator است.

Inkscape یکی دیگر از قویترین نرم افزارهای طراحی برداری  اپن سوزرس  است ،  که بسیاری از افراد تازه کار برای ایجاد تصاویر ، این نرم افزار را انتخاب می کنند.

 

ابزارهای طراحی لوگو

مانند بسیاری از برنامه های دیگر ، Inkscape از فرمت فایل SVG  پشتیبانی می کند و شما قادر به وارد کردن و اکسپورت کردن فایل ها در فرمت های  مختلف نیز هستید.باتوجه به اینکه  Inkscape با  سه سیستم عامل اصلی که از نرم افزار پشتیبانی می کنند سازگار است ، می تواند برنامه ای باشد که کار شما را راه بندازد.

Canva

Canva یکی دیگر از نرم افزار آنلاین  طراحی لوگو  است.

Canva یکی از ارزانترین برنامه های طراحی لوگو در دسترس است ،که  هرکسی با استفاده از  یک رایانه به سادگی وباسرعت بالا   می تواند طراحی گرافیکی باورنکردنی را ایجاد کند

 

نرم افزارهای طراحی لوگو

 

این برنامه در دونسخه رایگان وپرو با هزینه ماهیانه ۷ پوند وجود دارد ، درنسخه پرو تمام ابزارها و ویژگی های موجود در برنامه در دسترس کاربر قرار می گیرد . Canva یک گزینه عالی برای مبتدیان است زیرا برای شروع طراحی لوگو  نیازی به تجربه خاصی ندارد.

نرم افزار Affinity Designer

یکی از بهترین نرم افزارهای  طراحی لوگو برای طراحی UI (طراحی رابط کاربری ) .

Affinity  یک ابزار طراحی وکتور گرافیکی است که  این ابزار  می تواند در ایجاد منحنی های شگفت انگیز و همچنین سفارشی کردن اشکال زنده برای تصاویر برداری به شما کمک کند.

نرم افزارهای طراحی لوگو

افینیتی یک نرم افزار قدرتمند و حرفه ای برای ویرایش کردن تصاویر می باشد. با تمرکز بر نقاط قوت و ضعف تصاویر مختلف، می توانید از ابزار های قدرتمندی برای ویرایش کردن آن ها استفاده کنید. این نرم افزار دارای رابط کاربری فوق العاده مناسب و گرافیکی می باشد و عملکردی بی نظیر در ویرایش تصاویر دارد. همچنین می توانید تصاویری که دارای چهره هستند را روتوش کنید. اگر فایل های RAW در اختیار دارید و توسط دوربین های دیجیتال گرفته شده اند، می توانید به صورت اختصاصی به پردازش و اصلاحات مورد نیاز آن ها بپردازید. این نرم افزار از فایل های PSD نیز پشتیبانی کرده و می توانید خروجی هایی هایی با فرمت های PNG، JPG، TIFF، EPS، PDF و SVG دریافت کنید. قسمتی در این نرم افزار وجود دارد که دارای طیف وسیعی از فیلتر های مختلف و شگفت انگیز می باشد. ۱۲۰ براش مختلف برای ویرایش کردن تصاویر، از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد.

نتیجه گیری

گزینه های مختلف زیادی وجود دارد تا بتوانید لوگوهای مشتریان را به نحو احسن طراحی کنید. این که آیا شما تازه کار هستید  یا سالها طراح لوگو بوده اید ، گزینه های رایگان و پولی برای متناسب با نیازهای شما وجود دارد.

امیدواریم نرم افزار هایی که تیم طراحی لوگو  هیدیکا به شما معرفی کرد براتون مثمر الثمر واقع گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *