سئو کلاه سفید چیست ؟

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید اصطلاحی است که برای توصیف کلیه تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو مطابق با اصول و دستورالعمل های گوگل استفاده می شود. این رویکرد بلند مدت است که به جای رتبه بندی بهتر با هر هزینه ای ، بر رضایت کاربر و کیفیت محتوا متمرکز است.

سئو کلاه سفید  اغلب در تقابل با سئو کلاه سیاه استفاده می شود. این دوگانگی در فیلم های کلاسیک غربی سرچشمه می گیرد ، جایی که افراد خوب و افراد بد به دلیل رنگ کلاه از هم متمایز می شدند.

چگونه سئو کلاه سفید را انجام دهیم؟

اصطلاح سئو کلاه سفید معمولاً فقط در تقابل با تاکتیک های سئو کلاه سیاه استفاده می شود ، بنابراین “انجام سئو کلاه سفید” اساساً به معنای “افزایش فروش محصولات وهم چنین افزایش بازدید سایت ” است.

محتوای با کیفیت

سنگ بنای هر استراتژی سئو محتوای جذاب و با کیفیتی است که به درنتایج جستجوی گوگل ظاهر می شود  و هدف جستجوی کاربر را برآورده می کند. برای نوشتن مطالب خوب ، تجزیه و تحلیل آنچه افراد به دنبال آن هستند ، مهم است. یک تحقیق مناسب برای کلمات کلیدی می تواند  شما را در یافتن فرصت های رتبه بندی یا بهینه سازی محتوای موجود برای کمک به نتایج بهتر کمک کند.

ابزارهای یافتن کلمات کلیدی مانند KWFinder  کلمات کلیدی مرتبط ، محبوب و قابل دستیابی رابرای شما فراهم می آورد .

تکنیک در سئو درون صفحه ای یا On-Page

برای رسیدن به صفحه اول گوگل و  موفقیت در جستجوی ارگانیک جنبه های فنی زیادی وجود دارد که باید تحت پوشش قرار گیرند. به یاد داشته باشید که یک وب سایت خوب همیشه محتوای باکیفیتی تولید می کند وطول عمر زیادی دارد وباید در این راه ثابت قدم باشید.

مطالعه کنید   سئو کلاه سیاه چیست ؟

این بدان معناست که باید هاست وسرور  با کیفیت نیز داشته باشید و باید برای گوشی های تلفن همراه نیز بهینه شده باشد (موبایل فرندلی ) باشد سرعت سایت نقش مهمی در سئو نیز دارد زیرا سرعت بازگذاری صفحات سایت یک عامل رتبه بندی تایید شده است.

بهینه سازی موتور جستجو همچنین شامل بسیاری از ترفندها ، استراتژی ها و تکنیک های روی سایت است. بهترین شیوه های جستجوگرها در سایت شامل URL های کاربر پسند  وعنوانهای  بهینه و  متا توضیحات هستند.

تاثیر UX یا تجربه کاربری روی سئو

اگرچه طراحی و بهینه سازی تجربه کاربر (UX) یک زمینه جداگانه است ، اما به طور غیر مستقیم بر سئو تأثیر می گذارد. از آنجایی که هوش مصنوعی گوگل  از داده های رفتار کاربر برای ارائه بهترین نتایج جستجو استفاده می کند ، بنابراین روی سئو تاثیر زیادی دارد. به طور کلی ، مهم است که هرزگاهی وبسایتان را آپدیت ومحتوای باکیفیت متناسب بانیاز کاربران درسایت بگذارید  تا کاربران مجبور نشوند از سایت تان خارج شوند که این به ضرر شماست وت اثیر منفی رو بانس ریت سایت تان می گذارد.

لینک سازی در سئو

اگرچه خرید بک لینک  کار درستی نیست  ، اما به این معنی نیست که شما هیچ کاری نمی توانید برای بهبود مشخصات لینک وب سایت به روش های خاصی انجام دهید.اگر محتوای سایت تان عالی باشد ، مطمئنا  وب سایت های دیگر به طور طبیعی به وبسایتتان  لینک می دهند . البته ، شما می توانید از طریق ابزارهای ایمیل مارکتینگ  یا شبکه های  اجتماعی برای سایت تان تبلیغ کنید .

مطالعه کنید   سئو چیست و چه کاربردی دارد؟

تاکتیک های دیگر ساخت لینک در سئو کلاه سفید نیز وجود دارد ، از جمله طعمه گیری لینک ( Link Bait )، احیای لینک های شکسته در سایت و استفاده از  تکنیک آسمان خراش  ( skyscraper  )  . اگر تصمیم دارید لینک سازی را شروع حتما حنما مقاله های لینک سازی هیدیکارا مطالعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *